V souboji na ledě Jihlavy se ujali domácí rychle vedení, Šumperk však stačil ještě do první přestávky vyrovnat. Nerozhodný výsledek vydržel i po šedesáti minutách hry a muselo se prodlužovat. Po necelých třech minutách nastavení pak rozhodla Dukla utkání ve svůj prospěch

HC Dukla Jihlava – HK Mladí Draci Šumperk 2:1 po prodloužení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

Branka: 20. Peška (Malý, Přikryl).
Šumperk: Peksa - Novotný, Dokoupil, Zacpálek, Havlík, Fryč, Pezda, Drtil - Peška, Přikryl, Malý - Hlavsa, Šoustal, Cink - Svoboda, Stejskal, Poles – Skoumal.

O výsledku střetnutí ve Vsetíně bylo prakticky rozhodnuto již během prvního dějství, které Valaši vyhráli poměrem 4:1 a nakonec uštědřili svému protivníkovi vysoký debakl. Hrdinou v dresu domácích byl hlavně útočník Jan Podešva, jenž zatížil konto Šumperka pěti góly.

VHK Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk 7:2 (4:1, 2:1, 1:0)

Branky: 18. Peška, 38. Šoustal (Hlavsa).
Šumperk: Peksa (33. Vodička) - Novotný, Dokoupil, Zacpálek, Havlík, Fryč, Pezda, Drtil - Svoboda, Skoumal, Malý – Peška, Přikryl, Stejskal - Šoustal, Hlavsa.

Domácí klání s Porubou absolvovali Mladí Draci již s jistotou sestupu a podle toho se také zápas odvíjel. Hosté naopak potřebovali vyhrát, aby získali definitivu záchrany, což se jim nakonec bez výraznějších obtíží podařilo. Šumperk pak zachránil od většího přídělu gólman Peksa.

HK Mladí Draci Šumperk – HC VOKD Poruba 2:5 (0:1, 1:3, 1:1)

Branky: 25. Pezda (Svoboda), 57. Peška (Malý).
Šumperk: Peksa – Novotný, Dokoupil, Zacpálek, Havlík, Fryč, Drtil – Peška, Přikryl, Malý – Hlavsa, Šoustal, Skoumal – Pezda, Svoboda, Stejskal.