Domácí vstoupili do zápasu velice dobře, odehráli aktivně první třetinu a po zásluze se navíc ujali vedení zásluhou bekhendového zakončení Michala Skoumala.

Od druhé části však Přerov zlepšil hru, začal mít mírně navrch a nakonec se i hostům podařilo během necelé minuty otočit skóre.

Těsně před přestávkou ale srovnal na 2:2 z rychlé dorážky před gólmanem Pavel Feledík, jenž šikovně trefil kotouč odražený od zadního mantinelu.

Během závěrečného dějství následně podržel domácí celek svými zákroky gólman Petr Misiorz, který několikrát musel hasit minely vlastních spoluhráčů.

A nevyužitých šancí mohli hosté v závěru litovat. Několikrát totiž měli na hokejkách vítězný gól, jenže paradoxně udeřilo na druhé straně.

Pouhých 44 vteřin před závěrem totiž zajistil Šumperku dva body Vladimír Cink, když poslal odražený puk do odkryté přerovské klece.

HK Mladí Draci Šumperk – HC Zubr Přerov 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Branky: 7. Skoumal (Navrátil, Fryč), 40. Feledík, 60. Cink (Skoumal, Holinka) - 31. Klimecký (Sklenář), 32. Javora (Vaněk, Sklenář). Vyloučení: 2:3, bez využití. Průběh zápasu: 1:0, 1:2, 3:2. Rozhodčí: Jeřábek - Hanzlík, Štěpán. Diváci: 50.
Šumperk: Misiorz (21. – 22. Hoffmann) – Hodulák, Fryč, Navrátil, Lyzák, Řezáč – Holinka, Prokopec, Galuška – Cink, Skoumal, Žálčík – Kastner, Feledík, Nevrlý.
Přerov: Vrzala - Vávra, Sklenář, Maršálek, Málek, Malínek, Vaněk, Klimecký, Řezáč, Kostiha, Hlídek, Kvapil, Gazda, Javora, Kocan, Halla, Bosák, Vodák, Chovanec.