„Určitě se moc těším. Prostějov moc dobře znám, jezdil jsem tady už jako malý kluk na zápasy, neboť jsem z regionu, takže i proto jsem byl za nabídku rád. Byly dvě věci, proč mě přesvědčila. První určitě vzdálenost, jelikož ze Šumperka to není vůbec daleko. A druhá věc byly ambice. Vždycky jsem měl ty nejvyšší cíle a Prostějov to nemá jinak,“ prozradila pro klubový web čerstvá akvizice Jestřábů.

„Ačkoliv patří Honza k tomu mladšímu, má za sebou výbornou druhou část sezóny v Třebíči. Svými výkony si říkal i o přesilovky. Dravý a zároveň chytrý útočník, který má i u nás velké šance na dobrou roli v týmu,“ doplnil na adresu mladého forvarda prostějovský trenér Martin Janeček.

Antonín Honejsek. ve zlínském dresu
Obrovská posila pro Jestřáby! Vrací se odchovanec Antonín Honejsek

Bývalý kapitán Mladých Draků se následně v prostějovské kabině potká také s loňskou oporou druholigového Šumperka, gólmanem Denisem Irglem, který je pro letošek taktéž jednou z nových posil hanáckého klubu.

Draci Pars Šumperk - HHK Velké Meziříčí 3:2Denis IrglZdroj: Deník/Miroslav Pergl

Právě syn bývalého vynikajícího útočníka Zbyňka Irgla prožil loni v dresu Draků průlomový ročník, když v podhůří Jeseníků odchytal ve 2. lize svou premiérovou sezónu mezi muži a patřil k nejlepším gólmanům celé soutěže. I proto si nyní vysloužil angažmá o patro výš.

Velké oblibě se těšil rovněž u šumperských fanoušků. Na jaře se dokonce mohl radovat z vítězství v divácké anketě o Nejpopulárnějšího hráče Draků.