Martine, pro vás to muselo být trochu specifické utkání, když jste se vrátil do místa svého bývalého působiště.
Tak klukům v kabině jsem musel koupit basu, tohle se tak dělává, když nastoupíte proti mužstvu, kde jste dříve působil. Na Šumperk jsem se hecoval celý týden (smích).

V Šumperku máte za sebou angažmá na prvoligové i druholigové úrovni, přesto asi znáte některé hráče ze současného kádru, který hraje krajský přebor.
Šumperk má v kraji vesměs mladý tým, ale z těch starších si pamatuji Rosťu Pilavku, Michala Budinu nebo Ondru Šulu. Ty mladší hráče už jsem moc nezažil.

close Martin Stejskal zoom_in Připravoval jste spoluhráče nějak na zápas proti Šumperku?
Připravoval jsem je, že tady chodí plno lidí (úsměv), ale samozřejmě na první ligu. Jinak informace o Šumperku jsme měli od hráčů Uherského Brodu, se kterým Draci hráli úvodní kolo. Věděli jsme, že Šumperk je nepříjemný soupeř, který dobře bruslí a má šikovné mladé hráče.

Co rozhodlo o vaší nedělní porážce. Celkově to z vaší strany nebyl špatný zápas?
Rozhodlo prvních pět minut, to jsme asi byli ještě v Mohelnici, potom to byl vyrovnaný zápas, ale třígólové manko jsme těžko doháněli. Jinak se hrálo v solidním tempu. Kdybychom nezaspali začátek, mohl zápas dopadnout úplně jinak.

Jakým směrem se vlastně ubírala vaše kariéra po odchodu ze Šumperku?
Odešel jsem tehdy do Prostějova, kde jsem prožil krásné tři sezony, ale potom už jsem dospěl k rozhodnutí, že je potřeba si najít kariéru pracovní, usadit se, takže hokej už hraji pouze pro zábavu doma v Kroměříži.