Kouč Draků lituje ztracených bodů

ŠUMPERK - Přestože šumperští hokejisté dokázali ve středu opět bodovat a poprvé v sezoně tak ve dvou zápasech po sobě nevyšli na prázdno, byl trenér Draků Jiří Otoupalík hodně smutný.

23.11.2007

Jiří Otoupalík se zlobí, jeho tým ztratil body. Foto: DENÍK/Jiří Němec

Tým potřeboval naplno bodovat, bod za prohru v prodloužení kritickou situaci posledního týmu celé 1. ligy příliš nevylepšil. Draci ve středu nastoupili proti Kadani opět s útočníkem Markem Ivanem, ale bez Alexandra Hyláka v bráně, který musel absolvovat extraligový mač v Pardubicích. Draci v první třetině nepředvedli skoro nic, naštěstí pro ně ale ani soupeř.

„Nevstoupili jsme do utkání vůbec dobře. Předváděli jsme hokej, který do první ligy vůbec nepatří. Soupeř nás mohl už v první třetině potrestat, což udělal až později. My jsme začali hrát hokej až za stavu 0:2,“ prozradil Deníku trenér Draků Jiří Otoupalík. Jeho svěřenci dokázali k údivu tribun vyrovnat, ale po chvíli soupeř opět vedl.

„Tohle nechápu. My se vrátíme do zápasu a pak necháme snadno soupeře jít opět do vedení,“ zlobil se Otoupalík. Draci v sobotu sehráli povedený domácí duel s Vrchlabím, ve středu se ale jakoby báli hrát. Také jim ale nepřálo štěstí. Ivan trefil z trestného střílení tyčku, Bařica ze svého úniku břevno.

„Ano, neměli jsme štěstí, ale když o výsledek v utkání bojujete jenom tak třicet minut, štěstí se k vám ani nestihne přiklonit,“ upozorňuje Otoupalík.
Hodně naštvaný pak kouč Draků byl z prodloužení, ve kterém Draci inkasovali opět zbytečně laciný gól.

„V prodloužení soupeř jaksi nahodí kotouč na bránu a nám to do ní spadne. Mrzí mě takhle odehraný zápas. Mohli jsme mít tři body, ale máme jen jeden,“ povzdechl si Otoupalík. Porážku si zavinili podle kouče hráči sami.

„Byli jsme po většinu zápasu hodně pasivní. Hráli jsme zase ten náš starý hokej, kvůli kterému jsme tam, kde jsme,“ dodal Jiří Otoupalík.

Moje Šumpersko a JesenickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

23.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Škola začala učit první včelaře, gymnázium láká na sportovní lezení

Blanka Poštulková z Loštic při otevření Tvarůžkové cukrárny v Olomouci v březnu 2015.

Živnostníci ze severu bodovali, nejvíc Blanka Poštulková z Loštic

Novou dráhu na letišti vybudují až příští rok. Bude bezpečnější a méně hlučná

Nová moderní dráha na šumperském letišti začne sloužit až příští rok. Původně se měla pokládat ještě letos, ale radní soutěž na zhotovitele zrušili a vypíšou jí znovu.

Draci začali v Opavě dobře, potom ale nezvládli závěr

Zatímco v prvním vzájemném utkání proti opavskému Slezanu si Draci na své druholigové konto připsali jednoznačné vítězství, tentokrát neuspěli. Ve středečním duelu 12. kola těsně prohráli.