„Dá se říct, že to co předvedl před týdnem Rýmařov proti nám, tak jsme tentokrát zahráli my proti Břidličné," porovnal poslední dvě přípravy svého týmu útočník Velkých Losin Petr Navrátil, jenž si při sobotní vysoké výhře 6:2 připsal tři finální přihrávky.

Losiny se na šumperské umělce rychle ujaly vedení, potom sice soupeř stačil vyrovnat, ale ve zbytku hry udával znovu tempo především lázeňský celek.

„První půli jsme hráli s větrem v zádech, což byla docela výhoda. Lépe jsme kombinovali a herně byli určitě nebezpečnější než Břidličná," prozradil dále Petr Navrátil.

„Po přestávce sice měl naopak mírnou převahu protivník, ale do žádných šancí jsme jej nepouštěli. Góly, které hosté dali, tak jsme jim sami nabídly po zbytečných chybách," dodal losinský forvard.

Generálku před startem mistrovských bojů pak Velké Losiny odehrály bez trenéra Jiřího Miky, který byl na dovolené.

„Některé hráče by to možná mohlo svádět k tomu, že zápas neodehrají naplno, ale to se určitě nestalo. Celý tým poctivě makal od začátku až do konce," doplnil závěrem Petr Navrátil.

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – TJ Kovohutě Břidličná 6:2 (4:1)

Branky Velkých Losin: Nýdecký 2, Uvízl, Hložánka, Mičunda, Macek.
Velké Losiny: Hatala – Macek, Smrž, Jenčke, Zatloukal – Mičunda, Hložánka, Šinogl, Nýdecký – Navrátil, Uvízl. Střídali: Schelle, Šimák, Hošek.