Junioři Draků podlehli Kometě až v prodloužení

Šumperk - Junioři Mladých Draků v dalším přípravném utkání na extraligu neudrželi doma vedení proti Kometě Brno a nakonec prohráli v prodloužení.

22.8.2008

Ilustrační foto - hokej.Foto: Miloš Šálek

Úvodní část duelu odehrál celek Šumperka velice dobře a svou aktivitu vyjádřil rovněž dvěma góly. Od druhého dějství začala mít převahu na ledě Kometa, která soupeře přetlačila především silou a bruslením.

Přesto až do samotného závěru utkání drželi domácí těsné vedení 2:1. Bohužel chyba bránících hráčů znamenala vyrovnání a utkání tak dospělo do prodloužení.

V nastaveném čase ale Mladí Draci při hře čtyři na čtyři zbytečně faulovali a protivník nabídnutou přesilovku bleskově po deseti vteřinách využil a strhl výhru ve svůj prospěch.

„Narazili jsme na doposud nejlepšího soupeře v přípravě, který nedávno vyhrál na ledě silné Olomouce. Kádr Komety zůstal oproti loňsku pohromadě, mají tak sehraný celek. Odehráli jsme však proti tomuto soupeři kvalitní zápas, potěšil mě především výkon v první třetině,“ konstatoval k utkání trenér juniorů Šumperka Petr Rutar.

HK Mladí Draci Šumperk – Kometa Brno 2:3 po prodloužení (2:1, 0:0, 0:1 – 0:1)

Branky Šumperku: 3. Malý, 13. Skoumal.

Šumperk: Peksa (30. Vodička) – Novotný, Dokoupil, Kupčus, Havlík, Fryč, Zacpálek, Drtil – Peška, Přikryl, Malý – Žálčík, Hlavsa, Skoumal – Měrka, Cink, Šoustal – Poles, Sigmund, Molota – Nečesal, Trtík.

Propad levice v kraji je obrovské překvapení, říká politolog

Asi nejmladší "volič" v Kopřivné na Šumpersku, patnáctiměsíční Jakub.
71

Volby táhly, Šumpersko a Jesenicko má šanci na své poslance

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

V mlze se na Mohelničáku srazily dva kamiony

Dva kamiony se srazily v pátek 20. října ráno na hlavním tahu mezi Studenou Loučkou a Moravskou Třebovou.

Rozloučili jsme se

Týdenní informační servis pohřebních služeb ze Šumperska a Jesenicka.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.