Jak hodnotíte průběh střetnutí s David Servisem?
Ze začátku jsme nehráli úplně to, co jsme chtěli. Ale naštěstí se nám podařilo zlomit odpor soupeře, dát nějaké góly a zvítězit. Takže super.

Draci bodovali pojedenácté v řadě, jaká je nálada v kabině?
Určitě dobrá. V tabulce jsme soupeřům trošku odskočili, za což jsme rádi. Aspoň máme větší klid v kabině. Nedostáváme tolik gólů, což je zásluha i bránících hráčů, kteří dobře blokují střely.

Na začátku sezony jste byl brankářskou dvojkou, ale pak náhle odešel váš kolega Matej Kristín, teď chytáte každý zápas. Jak vnímáte svou pozici?
Věděl jsem, do čeho jdu a počítal, že budu krýt záda Matejovi. Jeho odchod mě na jednu stranu překvapil, ale na druhou jsem stále trénoval, abych byl nachystaný na případný nástup do branky. Je dobře, že se nám zatím daří.

Dlouho jste měl jako kolegu Mateje Kristína, teď tvoříte dvojici s Patrikem Polívkou, případně Daliborem Venoušem. Jak si sedíte?
Oba dva jsou super kluci. Zatímco Matej před svým odchodem předával hodně rad mně, tak teď já a další radíme Bobovi Venoušovi, když vidíme, že by mohl na něčem zapracovat.

Zažil jste někdy úspěšnější pasáž kariéry? Dostáváte průměrně méně než dva góly na zápas.
Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlel, asi je to zatím pro mě osobně nejlepší období v seniorském hokeji. Dobře bráníme, blokujeme střely a kluci vepředu mi pomáhají, takže i oni mají na mých statistikách zásluhu.

Jaké to je hrát s bratrem v jednom týmu (za Draky nastupuje i obránce Marek Haloda, pozn. redakce)?
Potkali jsme se už dříve ve Zlíně, potom i v Hodoníně. Takže oba už víme, jak to funguje, žádná změna, beru to normálně. Když přestupujeme, tak nás společně s bráchou berou jako jeden balíček (směje se).