Letošní nováček Chance ligy o tom ve čtvrtek informoval na svých webových stránkách. Čistka přišla bezprostředně po zpackaném domácím zápase s Kadaní, který Draci prohráli 3:7 a klesli tak na poslední místo tabulky.

V Šumperku již nadále nebudou pokračovat obránce Martin Nepokoj a útočníci Jiří Uhlík s Danielem Hrochem.

„Všem třem hráčům byla smlouva ukončena dohodou na základě dlouhodobě neuspokojivých výsledků,“ píše se na oficiálních stránkách šumperského hokeje.

Zadák Martin Nepokoj přišel do Šumperku před letošní sezónou z Havířova a za Draky letos odehrál v soutěži 15 utkání s bilancí jedné přihrávky.

Šumperští Draci proti Kadani
Draci dostali výprask od Kadaně a jsou poslední

Loučí se i další letní posila, útočník Jiří Uhlík, jenž dorazil na sever Moravy s vizitkou produktivního druholigového hráče, když poslední čtyři ročníky sbíral více než bod na zápas v dresu Klatov.

Za Draky v Chance lize pak během dvanácti duelů zaznamenal jedinou asistenci a příliš tedy nenavázal na své povedené výkony z přípravy.

Poněkud překvapivý je pro fanoušky poté konec forvarda Daniela Hrocha, místního odchovance, který v klubu strávil posledních šest let, během nichž naskočil v barvách Draků téměř ke dvěma stovkám střetnutí.

A přestože letos neměl ideální sezónu, zbavit se takto domácího hráče, navíc v sezóně, ve které se nesestupuje, se zdá být poněkud zvláštní řešení.