Ve farmářské soutěži AHL si celek Jakuba Kindla Grand Rapids Griffins připsal nejprve výhru 4:1 proti mužstvu Lake Erie, v odvetě potom podlehl těsně 2:3. Český zadák v prvním z duelů zaznamenal jednu asistenci.

Kapitán naší reprezentace z loňského šampionátu dvacítek odehrál v zámořské farmářské soutěži AHL již 46 zápasů, v nichž zaznamenal třináct bodů za tři branky a deset přihrávek. V hodnocení plus/minus má šumperský odchovanec 21 záporných bodů a doposud nasbíral 48 trestných minut. Farmářskému celku Rudých křídel aktuálně patří v jeho divizi pátá příčka.

Po krátké anabázi v AHL nyní další z bývalých Draků za mořem Tomáš Pospíšil hraje nižší ligu ECHL, kde se pravidelně zapisuje do statistik a je oporou svého mužstva Gwinnett Gladiators.

Naposledy pomohl Pospíšil dvěma přihrávkami k výhrám Gladiátorů nad celkem Wheelingu 3:2 a 5:3. I díky těmto úspěchům je stále celek Gwinnett Gladiators na druhém místě v divizi.

Šumperský rodák doposud odehrál v letošní soutěži ECHL sedmadvacet utkání, ve kterých nasbíral dvacet bodů za devět branek a jedenáct asistencí. V hodnocení plus/minus má Pospíšil tři záporné body a na kontě vyloučení deset trestných minut.