Jak hodnotíte vstup Draků do sezony?

Pro nás to byla těžká pilulka díky závěru. Chtěli jsme otupit tlak a nástup domácích, což se nám v první třetině povedlo, bylo to 0:1. Byli jsme ale moc zatažení a bojácní.

Ve druhé třetině přišlo viditelné zlepšení.

Od druhé třetiny jsme se dostávali dobře do forčeku, do tlaku. Klíčovým momentem byla neproměněná šance Davida Bartoše, kdy jsme se nedostali na 1:1. Nicméně ve druhé třetině jsme domácí zatlačili, bohužel jsme nebyli efektivní v koncovce.

Co bylo podle vás klíčové?

Zápas definitivně zlomila branka na 3:0. Nepomohli jsme si ve správnou chvíli přesilovkami, domácí ano. Blahopřeji Vsetínu.

Co se stalo ve třetím dějství?

Velká nespokojenost s třetí třetinou a desetiminutovkou po gólu na 3:0. To byl neomluvitelný kolaps. Přestali jsme hrát. V závěru jsme alespoň ukázali špetku charakteru. Zvrátili jsme to aspoň opticky. Výsledek ale neodpovídá úsilí, které jsme tomu dali.

Proti Vsetínu jste byli nicméně outsiderem, nikdo nečekal zázraky.

Vsetín je tak kvalitní mužstvo a celá soutěž je tak kvalitní, že vás za takový výpadek potrestá. My takto nemůžeme pokračovat.

S čím půjdete do dalšího pokračování soutěže?

Chtěli bychom poděkovat našim fanouškům, kteří přijeli. Mrzí nás, že jsme předvedli ve třetí třetině takový přístup, jaký jsme předvedli. Jdeme dál a připravujeme se na sobotní domácí utkání se Zlínem.