Na umělé trávě Tyršova stadionu nechybělo trio navrátilců z konkurenčního Prostějova Tomáš Drtil, Daniel Vachutka a Lukáš Žálčík.
Po dlouhých osmi letech se pak do kabiny Draků vrací extraligou ostřílený útočník a zdejší odchovanec Denis Kindl, jenž naposledy působil ve Frýdku-Místku.

Z loňského kádru se na prvním společném tréninku objevili pouze Ludvík Rutar, Marek Viktorin, Daniel Spratek, Jakub Horký, Adam Scheuter a Lukáš Kučera.

A po půlroční pauze je poté zpátky obránce Jakub Řezáč, který své loňské angažmá v Šumperku na vlastní žádost dočasně přerušil.
Nad rámec již dříve avizovaných jmen se s Draky chystají na sezonu rovněž odchovanci Štěpán Dudycha, jenž v minulosti hrál za Havlíčkův Brod či juniory Mladé Boleslavi a také bývalý mládežnický reprezentant, účastník loňského šampionátu dvacítek Tomáš Dajčar.

Nově mají Draci v aktuálním kádru i urostlého hokejistu Ondřeje Hrachovského (1998), jenž se krátce mihl v extralize za Třinec a během ročníku 2019/2020 se zaskvěl v dresu Frýdku-Místku, když jako obránce v 54 zápasech nasbíral úctyhodných 26 bodů (12+14).

Dalším novicem je následně dvacetiletý útočník Petr Antoníček, který v průběhu uplynulé sezóny prošel pardubickou juniorkou a v Chance lize naskočil za Vrchlabí a Prostějov.

Aktuální kádr Draků v přípravě

Brankáři: Martin Holík, Vojtěch Mokry

Obránci: Tomáš Drtil, Ludvík Rutar, Martin Pěnčík, Ondřej Hrachovský, Jakub Řezáč, Marek Viktorin, Štěpán Dudycha, Tomáš Dajčar

Útočníci: Lukáš Žálčík, Denis Kindl, Daniel Vachutka, Rok Macuch, Tomáš Vildumetz, Daniel Spratek, Jakub Horký, Adam Scheuter, Dávid Kohút, Lukáš Kučera, Petr Antoníček

Trenéři: Martin Janeček a Lukáš Majer