Doba, kdy Aneta vyprodávala haly, je zřejmě už pryč. Svědčil o tom jen zpola zaplněný sál Domu kultury. Anetu naživo si přišlo poslechnout asi pět set lidí, ti ale nešetřili nadšením. Oceňovali pěvecký výkon i charisma zpěvačky, která na jevišti působí velmi skromně a přátelsky. Dojem umocňovala i dokonale vymyšlená scéna a světla.

„Jarní koncerty budou v podobném duchu jako loňské podzimní turné. Těším se, až si budu opět spolu s kapelou a hlavně s lidmi, kteří přijdou, užívat každou notu z alba Dotyk nebo Spousta andělů,“ řekla zpěvačka.

Její loňské album Dotyk se stalo nejprodávanější deskou roku 2007, a své autorce tak vyneslo mimo jiné titul nejprodávanější zpěvačka a absolutní vítěz cen Deska roku. Mimo to získala Aneta dvě nominace na cenu Anděl Allianz 2007 v kategorii zpěvačka roku a nejlepší obal roku.

Loňský rok byl pro Langerovou velmi důležitý. Poprvé totiž předstoupila před fanoušky i média výhradně s vlastní tvorbou. Dotyku, její první autorské desky, se prodalo v Čechách a na Slovensku více než 45 tisíc nosičů.