Návštěvníky čekaly vedle nepřeberné přehlídky kostýmů také program, který si pro ně připravil herecký soubor, také tři hudební scény – v zrcadlovém sále, restauraci Opera a klubu Vana. Losovala se také vstupenky o nejrůznější ceny.

V předsálí se rozvalovala pod deštníky na havajské pláži asi dvacetičlenná skupina v barevných košilích, slamácích a surfu, po divadle se promenádovaly pestré dárečky, což byla osmička návštěvníků oděná do krabic pečlivě zabalených a ozdobených mašlemi. Doby minulé připomněla spartakiádní Poupata s holým pozadím. Své svaly ukazovali boxeři, přišli černoši i s miminkem, Marťani, mušketýři, princezny, myši i dalmatini.

Na jedinou akci, která je schopna vyprodat divadlo do posledního místečka, není jednoduché sehnat vstupenky. „Lístky už prakticky nejsou rok dopředu. Když si lidé vyzvedávají vstupenky na bál, už si je rovnou blokují na další rok. Místečko se uvolní, jen pokud někdo třeba pro nemoc odřekne,“ uvedla Veronika Zetochová z obchodního oddělení divadla.

„Chodím sem pravidelně s přáteli už asi osm let a vždy se velice dobře bavíme. Užíváme si to už při vymýšlení masek. V divadle je pak skvělá atmosféra. Každoročně se tu potkáváme se stejnými lidmi, s některými jsme tu i spřátelili. Je tu taková domácká atmosféra, protože se tu všichni známe,“ uvedla jedna z návštěvnic plesu.