Na programu jsou čtyři představení. Ve čtvrtek 28. a v pátek 29. května se začíná v 17 hodin, v sobotu 30. května jsou návštěvníci zváni na 15. hodinu a v neděli 31. května se cirkusoví umělci představí v 11 hodin.

Diváci se mohou těšit na akrobacii na volných žebřících, své umění předvede žonglér s noži, špičkovou show zacvičí přízemní akrobat, který má na svém kontě zlatou medaili ze světového festivalu v Paříži.

„Především děti mají v oblibě drezúru opic, při které primáti jezdí na ponících. Náš cirkus se může také pochlubit jediným volným výcvikem ušlechtilých friezských královských koní v Česku," lákají na představení pořadatelé.

Umělci také budou servírovat drezúru poníků, koní, koz i například volný výcvik sibiřských a afrických velbloudů. „Programu bude bohatý také na akrobacii. Špičkové výkony předvádějí akrobatky na visutých perských tyčích či akrobati na vzdušných šalách," doplnili pořadatelé. V šapitó nebudou scházet ani klauni.

Předprodej vstupenek bude denně od 10 do 12 hodin a 30 minut před zahájením programu u cirkusových pokladen. „Zveme všechny generace. Předvedeme vám neuvěřitelnou show, která baví každého diváka a rozzáří nejedny dětské oči," zvou na cirkusové představení jeho organizátoři.

Pokud máte zájem získat zdarma lístky na představení dle vlastního výběru, zapojte se do soutěže. O jejích pravidlech se dočtete v Šumperském a jesenickém deníku, který vychází v pondělí 25. května.