Většina dětí byla na počátku setkání překvapená a ostýchala se herců na cokoliv zeptat. Umělci však nakonec svou bezprostředností způsobili, že děti rychle na počáteční stud zapomněly. Herci si s pacienty během setkání popovídali, povzbudili je v léčbě, rozdali jim autogramy a každé z dětí se mohlo s umělci vyfotografovat.

„Byla jsem na počátku hodně překvapená. Hlavně z Ondřeje Sokola, protože toho znám dobře z Partičky, kterou sleduji," usmívala se po skončení návštěvy pacientka Kristýna Majdiáková.

Herci pacienty na dětském oddělení navštívili během pauzy v natáčení. To se jinak odehrává v dnes již nepoužívané budově v areálu nemocnice. Budova se dočasně proměnila v improvizované prostředí staré nemocnice a také policejní vyšetřovnu, kde se vžil do role policisty herec Michal Suchánek.

„Rádi jsme děti navštívili. Je fajn, že je to tu takové příjemné, optimistické," okomentovala prostředí a setkání na dětském oddělení herečka Jana Krausová.

Krimikomedii Krásno natáčejí šumperští rodáci Ondřej Sokol a Martin Finger také na jiných místech Šumperka. Filmaři například zamířili do domu kultury, kamery se rozjely také před bývalým kinem  Svět, které se ve filmu opět stane biografem.

Kromě již zmíněných herců hrají ve filmu například Karel Roden, Michal Pavlata či Vasil Fridrich.