Z důvodu rychlejšího odbavování bude nově rezervace platná pouze čtyřicet pět minut do začátku promítání.

„K tomuto kroku jsme dospěli po konzultacích s jinými kinaři a provozovateli kulturních zařízení. V některých kinech padají rezervace i den dopředu, v partnerské Nyse zrušili rezervace úplně. Věříme, že provoz při vstupu bude plynulejší," uvedl ředitel kina Oko Kamil Navrátil.

Dodal, že k posunu začátku představení může dojít v případě, že po uzávěrce programu mění producent avizovanou délku filmu. „Snahou je programovat tak, abychom neměli příliš velké prodlevy mezi jednotlivými filmy," doplnil Kamil Navrátil.

Diváci, kteří si chtějí zajistit nejlepší místa, mají možnost koupit si lístky online. Doma si je vytisknou a při příchodu do kina můžou jít rovnou k odbavení lístků a nemusejí stát řadu před pokladnou. Další možností je využití předprodeje. Ten je otevřený ve všední dny od 14 hodin, o víkendu se otevírá hodinu před začátkem první projekce. „Diváci můžou platit hotově, dárkovými poukázkami nebo platební kartou," vyjmenovat ředitel Navrátil.

Diváci mají také možnost se o zajímavých pořadech dozvědět jako první, když se zaregistrují k odběru novinek na webu www.kinosumperk.cz.