„Na základě smluvních podmínek jsme mohli každému zájemci nabídnout maximálně šest vstupenek. Začátek prodeje byl stanoven na osmou hodinu ranní, toto je běžná otvírací doba pokladny. Fronta před kulturním domem se však začala tvořit už o půl šesté ráno a za 45 minut jsme měli vyprodáno," popisuje ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

2x VIDEO: Narvaný šumperský kulturák tleskal ve stoje Nohavicovi

„Je nám líto, že jsme další zájemce nemohli uspokojit, nebylo to ale v našich silách, sál je nastavený na maximum míst," dodal Zdeněk David.

Nohavica vystoupí ve velkém sále Zábřežské kulturní v úterý 8. dubna. Jeho koncert bude sestaven nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek. Na koncertu jej doprovodí na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski.

„Fanouškové Jarka Nohavici si již zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené, rozhodně se tedy mají na co těšit," dodal Zdeněk David.

Ten, na koho se s lístkem nedostalo, bude mít šanci  slyšet písničkáře 19. září v Mohelnici. Vystoupení Jaromíra Nohavici bude součástí programu Dnů evropského dědictví. Termín zahájení prodeje lístků ještě pořadatelé neodtajnili

„Mohelnické fanoušky velmi zdravím a těším se, že spolu strávíme pár hezkých chvil. Kdysi dávno jsem byl na Dostavníku. Opět děkuji za pozvání, rád se do Mohelnice opět podívám. Zkrátka, zazpíváme si spolu ve vašem kulturním domě," poslal Jaromír Nohavica s předstihem vzkaz do Mohelnice.

Podobně jako v Zábřehu se po lístcích na Jaromíra Nohavicu zaprášilo i v Šumperku, kde měl ostravský hudebník koncert před třemi lety. Okénko pokladny se tehdy otevřelo ve dvě hodiny odpoledne a v šest večer zde už visel nápis VYPRODÁNO. První zájemci o vstupenky na koncert stáli před domem kultury již od sedmi hodin ráno.