Publikum ocenilo zejména nádherné večerní šaty návrhářek Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových a tradičně se bavilo při kolekci Petra Kaloudy, který se ve své kolekci inspiroval španělskou renesancí a jako jediný z návrhářů přivedl na molo i pány, a to velmi spoře oděné.

Neotřelými nápady vládly také kolekce Heleny Bedrnové, Jirky Sedové, Jiřiny Tauchmanové a Miroslava Bárty, jehož mottem je postřeh, že šaty mají být tak těsné, aby bylo vidět, že jde o ženu, ale přece jen tak volné, aby bylo vidět, že jde o dámu.

„Jsem tu už podesáté. S dcerou, která studuje v Prostějově školu designu a mód, si přehlídku nenecháme ujít. Vždycky se nejvíc těšíme na kolekci Petra Kaloudy a Luďka Hanáka. Jsou mimořádně originální a svými nápady přímo ohromí,“ řekla návštěvnice přehlídky Ivana Vašíčková ze Šumperku.

Kolekcí hostitele přehlídka Top Styl tradičně vrcholila. Luděk Hanák tentokrát sáhl po látkách v tlumenějších tónech tělové, šedé a béžové barvy. To ho inspirovalo i k názvu kolekce - Nude, čili v překladu nahý. Jeho čtyřiadvaceti modelům dominovaly efektní rozevláté vlečky.

Přehlídková kolekce se objeví v jeho mohelnickém butiku. Ráda v něm nakupuje návštěvnice přehlídky Regina Suchanová z Bludova.

„Koupila jsem si tam šaty do tanečních, na promoci i kostýmek do práce. Luděk Hanák má k zákaznicím osobní přístup, poradí, co komu sluší, co zakrýt, a co naopak zdůraznit. Letos v dubnu jsem byla na Top Stylu poprvé, zajímala mě především Hanákova kolekce, ale líbily se mi stejně jako dnes všechny,“ řekla Regina Suchanová.