Jakve čtvrtekzaznělo z obrazovky, z novinek nasazených 21. února si vedl nejlépe a zanechal za sebou i hity takových muzikantů, jako je Paul McCartney, James Blunt, Wanastovy Vjeci nebo Čechomor. Nyní píseň bojuje dál o postup v konkurenci dalších devíti soutěžních singlů. Celkově je zatím na čtvrtém místě.

Videoklip k nové desce Slast Minute, kterou Radečci pokřtili loni v listopadu, se natáčel na konci loňských prázdnin v šumperském divadle. Filmovalo se hlavně na jevišti a vedle komparzistů a členů kapely se před kamerou objevili v hlavních rolích herci Kristýna Nováková, známá na příklad z filmu Pelíšky, a Jaromír Nosek, který hrál v Účastnících zájezdu nebo Románu pro ženy. V klipu účinkovaly také členky break dance skupiny The Next Movement.

Na klip se můžete podívat -ZDE
„Videoklip režíroval Jan Bártek, kamera je dílem Martina Polácha. Bystré oko fanoušků si určitě v několika záběrech všimlo bývalého bubeníka naší skupiny Jody Hansguta coby barmana anebo našeho manažera Radka Auera, který ztvárnil štramáka s doutníkem,“ informoval baskytarista Radečků Ondřej Polák.

Kdo neviděl včerejší Medúzu, může se podívatv pátek 29. únorav půl třetí odpoledne na reprízu.

Klip lze podpořit i zprávou z mobilního telefonu. Stačí poslat sms ve tvaru MED 4 na číslo 900 11 07. Cena jedné zprávy je sedm korun a hlasovat je možné až do úterý 4. března.