Sezonu zahajují rančeři netradičně. V sobotu si návštěvníci kromě jízd na koních, čtyřkolkách a oblíbených dobrotách ve Steak saloonu mohou vyzkoušet novinku, která není nikde jinde na Moravě. Ve 14 hodin se otevře Adrenalin park. Lanové centrum je natažené mezi stromy a lana vedou i v osmimetrové výšce. Nové adrenalinové centrum se naprosto vymyká všem lanovým drahám, které po republice rostou jako houby po dešti. „Jsme v horách, a tak jsme jej chtěli zasadit do přírody a ne někde na hřiště,“ sdělil Orel.

Jak podotkl, centrum má pět okruhů obtížností a výška není rozhodující. „Jeden z okruhů je určený pro začátečníky. Ty nejtěžší okruhy mohou klidně pro trénink využívat fyzicky zdatní sportovci, policisté nebo hasiči,“ dodal Orel. Zdůraznil, že návštěvníci rozhodně nemusejí mít strach. Přilby, jištění v sedácích na laně a dohled instruktora jsou samozřejmostí. Odvážlivci mohou vyzkoušet i obří desetimetrovou houpačku. „Vylezete nahoru, sednete si a sletíte do hlubiny a odtud vás houpačka vyhodí zpět,“ popsal princip atrakce Orel. Sám si tento zážitek odpustí. „Já bych si na to i troufl. Nesnáším kolotoče, výšky mi nevadí, ale co moje záda?“ dodal Orel.

Na své si přijdou i nejmenší, pro které zde vyrostla dětská Tarzánie. Večer se na ranči ponese v rockovém duchu. Představí se zde jesenická formace Old Rock, Yesblues, JAM a polští Electric.