Třicetiletý řidič octavie vyletěl kolem osmé večer ze silnice mezi Stavenicemi a Úsovem, kvůli příliš vysoké rychlosti skončil na boku vedle cesty. 

"Nezvládl bezpečně projet levotočivou zatáčkou, vyjel vpravo mimo silnici a přední částí vozidla narazil do travnatého břehu. Vozidlo se po nárazu přetočilo přes střechu a zůstalo ležet na levém boku," popsala policejní mluvčí Jiřína Vybíralová.

Vůz při tom narazil do jiné octavie, která na stejném místě havarovala před ním.

"Její řidič sjel ve stejném úseku ze silnice o něco dříve a šel si zařídit odtah," uvedla policjení mluvčí.

Příprava na stavbu obchvatu Bludova, práce nedaleko Sudkova.
Obchvat Bludova? Může být o pětinu levnější a pětina trasy povede po mostech

Třicetiletého řidiče druhé nabourané octavie odvezli záchranáři se zraněními do nemocnice. Střízlivý ale rozhodně nebyl.

"Při dechové zkoušce nadýchal 2 promile alkoholu v dechu. Pozitivní měl i test na omamné a psychotropní látky," přiblížila mluvčí Vybíralová. 

Hodně popito měla také řidička, která necelou hodinu po půlnoci nabourala na obchvatu Postřelmova do svodidel. Policistům nadýchala 1,5 promile.

"Řidička jedoucí ve směru od Bludova na Zábřeh nezvládla bezpečně odbočit na obchvat Postřelmova, přejela do protisměru a narazila do svodidel. Havárie se obešla bez zranění. Vznikla při ní škoda za předběžně 65 tisíc korun," sdělila policejní mluvčí.

Nehoda na přejezdu v Hradci - Nové Vsi.
Zázrak na přejezdu. Při srážce vlaku s autem plným dětí se nikdo nezranil