V odpoledních hodinách havaroval mezi Rudolticemi a Sobotínem sypač, který ošetřoval silnici. Na zasněžené silnici dostal osmačtyřicetiletý řidič s vozem při nájezdu do zatáčky na zasněžené vozovce smyk.

Vůz vyjel mimo silnici a postupně narazil do směrového sloupku, sloupku s označníkem mostu a skončil v příkopu, kde se převrátil na bok. Při havárii se nikdo nezranil, škoda na sypači byla vyčíslena na 115 tisíc korun.

Dvě osobní auta se střetla kolem půl druhé odpoledne mezi Vidnavou a Horními Heřmanicemi. Sedmdesátiletý řidič Peugeotu 206 dostal smyk a v protisměru se čelně střetl s Dacií Dokker.

„Při nehodě byli zraněni oba řidiči. Zdravotnická záchranná služba je po ošetření na místě převezla na další vyšetření do jesenické nemocnice,“ sdělila policejní mluvčí Marie Šafářová.

Krátce po čtrnácté hodině havaroval mezi Zlatými Horami a Heřmanovicemi nákladní vůz Mercedes-Benz Altego.

„Jednatřicetiletý řidič dostal na náledí smyk. Nejprve přejel do protisměru, vyjel vlevo do příkopu a poté se vůz převrátil na bok, takže zůstal ležet napříč přes silnici,“ popsala Marie Šafářová.

Při havárii se řidič zranil. Po ošetření na místě jej zdravotnická záchranná služba převezla do jesenické nemocnice. Na vozidle vznikla škoda za zhruba sto tisíc korun.