Extra - únor 2022Extra - únor 2022Zdroj: Deník„Deník Extra vychází v sobotu 5. února a kromě regionálního pohledu na informace týkající se koronaviru přináší také vysvětlení k nejčastějším otázkám spojeným s touto nemocí. Kromě toho však únorové vydání nabídne i řadu dalších zajímavých zpráv a témat. A dále se v něm podíváme i do zákulisí seriálu Zoo, který teď běží na TV Prima a my ho v Deníku pravidelně přibližujeme v našem sobotním magazínu Víkend,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

V únorovém Deníku Extra nechybí ani informace z regionálního sportu a zprávy týkající se začínajících zimních olympijských her. Na dalších stránkách najdete příspěvky čtenářů reportérů nebo výherní křížovku o 5 x 2000 korun a o elektrický zubní kartáček. K řadě dalších témat se pak dostanete pomocí otištěných QR kódů, které vás nasměrují na zajímavé články na webových stránkách Deníku.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává přes 2 miliony kusů Deníku Extra. Najít ho můžete ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.