„V utkání v Praze jsme díky výborně chytající Jarce a koncentrované defenzivě drželi až do poloviny utkání vyrovnaný stav. V druhé polovině došlo ke ztrátě soustředění a sil, což se okamžitě projevilo na konečném stavu utkání", vrátil se k utkání, které Asperky ve třetím kole na pražském Jižním Městě prohrály 10:2, trenér Michal Marošek a směrem k nedělnímu utkání doplnil:„Věřím, že nyní budeme i přes marodku (Axmannová po operaci kolene) hrát koncentrovaněji, a to už od začátku utkání a budeme se snažit s maximálním úsilím hrát 60 minut, což bude proti Tigers velmi těžké. Přáním je zažít opravdovou diváckou kulisu, jakou jsme měli ve finále první ligy minulý rok."

Asperkám může k lepšímu spaní pomoci i fakt, že Herbadent již není ten tým s aurou nepřemožitelných jako v minulých sezónách, ale že již v letos dvakrát poznal hořkost porážky. Ale i přes předsezónní četné odchody se tým z pražského Jižního Města postupně sehrává a ukazuje, že chuť vyhrávat stále má a nebude chtít slevit z ambicí hrát o titul v dubnovém Superfinále florbalu.

Tým táhne především nejzkušenější hráčka týmu Denisa Billá a kapitánka Dominika Šteglová.

Přibrzdit tento opět se rozjíždějící se stroj na tituly nebude pro hráčky Šumperka nic lehkého, ale s přispěním diváků to jistě bude o něco snadnější, jak vyplývá ze slov Terezy Hruškové:„Co jsme měly možnost zjistit, tak máme jedny z nejlepších diváků a ne náhodou doma uhráváme lepší výsledky než venku. V zápase s Libercem to bohužel bylo divácky slabší a i my začátek prospaly, tak snad proti Herbadentu bude návštěva větší a my se odvděčíme dobrým výkonem."

Nejen dobrým výkonem budou Asperky odměňovat své fanoušky v posledním domácím zápase roku 2012, ale tým pořadatelů připravil nejedno překvapení. Pro více informací sledujte v následujících dnech webové stránky Asperu www.asper.cz.

A hlavně přijďte v neděli 16. prosince od 15:00 do sportovní haly šumperského gymnázia podpořit ženy FbC COQUI Asper Šumperk proti týmu Herbadent SJM Praha 11. Autor: Vojtěch Šišma

Vstupenka zdarma: klikni na vstupenku pravou myší, dej uložit jako, pak vytiskni.

vstupenka