„Odjezd do Bruntálu byl v 7,15 hod. a zápas se hrál v 9.00 hod. Nesvědčí nám hrát tak brzy, protože téměř celé první utkání  se naše hráčky nedostaly do tempa. Odpovídá tomu i vývoj utkání. Verča Skoupilová byla malátná, bez jiskry. Nestíhala v obraně a v útoku zahazovala jednu šanci za druhou. Vítězství zachránila svým příchodem ve čtvrté čtvrtině Adéla Válková. Do té doby se nedostala na hřiště z důvodu nevolnosti. Adéla je velká bojovnice a  s jejím příchodem na hřiště se naše hra zrychlila. V úvodu poslední čtvrtiny zaznamenala hned 4 body a úspěšnými doskoky zakládala rychlé protiútoky, z kterých těžila Veronika Hanáková. Poslední čtvrtinu jsme vyhráli  1:20  a nakonec  v poklidu utkání dohráli," uvedl kouč Šumperku Josef Sitař.

SK Bruntál - Šumperk 1. ZŠ 18:40 (5:4, 13:10, 17:20)

Body: Hanáková Veronika 10, , Doubravová Eliška 8, Válková Adéla 6, Hauserová Katka 6, Skoupilová Veronika 2, Plháková Martina 2,Svítilová Eliška 2, Hegrová Michaela 2, Čadilová Dominika 2.

„Druhé utkání mělo zcela jiný začátek a průběh. Verča Skoupilová se konečně v útoku našla, ale v obraně to bylo velmi slabé.  První čtvrtinu jsme vyhráli rozdílem 12 bodů, a to nastartovalo  ostatní naše hráčky. Všechny se zapsaly do listiny střelců. V tomto utkání se vyfaulovaly Eliška Doubravová a Veronika Hanáková, takže posledních 4 minuty utkání jsme dohrávali jen se 4 hráčkami na hřišti. To nemělo žádný vliv na vývoj utkání, protože jsme měli nahráno a nakonec zvítězili rozdílem 35 bodů," konstatoval Josef Sitař.

SK Bruntál - Šumperk 1. ZŠ 27:62 (6:22, 14:36, 20:52)

Body: Skoupilová Veronika 18,Doubravová Eliška 8, Hauserová Kateřina 8, Válková Adéla 6, Hanáková Veronika 6,Svítilová Eliška 4,  Plháková Martina 4, Čadilová Dominika 4, Tomešová Sára 2, Smrčková Johana 2.