Nejmladší gymnastky 7–9 let soutěžily v kategorii V. ligy. Zde měl GK Šumperk dvě družstva. Celkem se této kategorie zúčastnilo šest družstev – GK Šumperk A a B, KSG SK Přerov A a B, GKM Olomouc a SK UP Olomouc. K potěšení trenérek Jan Žandové a Silvie Urbanové se obě šumperská družstva umístila na předních pozicích.

Družstvo A ve složení Viktorie Peduzzi, Adéla Jurásková, Terezie Paraska a Ester Evjáková braly zlato a titul přebornice Olomouckého kraje. Hned za nimi, na druhém místě, skončilo družstvo B ve složení Natálie Hoždorová, Tereza Štěpánková, Karolína Štefková a Kateřina Stromšíková. V jednotlivcích zlato patří Adéle Juráskové, stříbro Terezii Parasce a bronz Viktorii Peduzzi.

Šumperští florbalisté na domácí palubovce nestačili na Třinec.
Omlazená sestava i špatná koncovka, Asper doma nestačil na Třinec

Do druhého sledu nastoupilo družstvo IV. Ligy. Šumperk reprezentovaly Ivana Svobodová, Lucie Paraska, Klaudie Ďulíková a Patricie Petrová. Členkám domácího klubu se zadařilo, děvčata se vyvarovala velkých chyb a zaznamenala minimum pádů, a tak se jim podařilo získat titul přebornic Olomouckého kraje a ze závodu si odnesly zlato. V jednotlivcích první místo obsadila Ivana Svobodová, stříbro získala Patricie Petrová a bronz Klaudie Ďulíková.