Vypadáte, že vás ta porážka snad ani nemrzí…
Ale to ne, mrzí mě, ale co naděláte? Vyhrál lepší a hlavně vyhrál tým, který měl více štěstí. Porážka mě mrzí, ale odehráli jsme vynikající zápas s vynikajícím soupeřem.

Myslíte, že Šumperk má jen štěstí, a proto vyhrává?
Štěstí potřebujete, ale pozor. Šumperk je výborný tým, dnes proti nám předvedl opravdu hodně dobrý futsal. Byl to vyrovnaný souboj, jenže domácí své šance proměňovali, my ne. Asi hlavní rozdíl byl v gólmanech. Ten šumperský několikrát vytáhl neuvěřitelné zákroky. Hlavně ve druhé půli jsme mu nebyli schopni dát gól z ničeho.

Čím to je, že se Šumperk v minulých sezonách jen zachraňoval, ale teď je v čele 1. ligy? Je to náhoda?
Náhoda to není, ta jejich šňůra vítězství je dlouhá, to nemůže být náhoda. Sport je hodně o psychice, šumperští hráči zvládli pár zápasů, začali si věřit a tohle je výsledek. Jenom ta sebedůvěra zvedla jejich výkony řekněme o třicet procent. Viděli jste, co si proti nám častokrát dovolili? Předváděli skvělý futsal, diváci musí být nadšení, byla to podívaná.

Neměli jste hrát trochu odvážněji? Vypadalo to, že jste až moc trpěliví v čekání na šance.
To nesouhlasím. Jak odvážněji? Viděl jste, jak organizovaně Šumperk hraje? Jak nás uběhal? Kudy jsme měli chodit do šancí, když domácí byli všude? Myslel jsem, že třeba odpadnou fyzicky, ale spíše jsme odpadli my. Tohle byl prvoligový zápas na té nejvyšší úrovni, my jsme téměř nedělali chyby a stejně jsme sedmkrát inkasovali.