Sobota 14. října přinesla v Resortu Sobotín Fashion charity Night, který se konal již druhým rokem ve spojení s iniciativou DĚTI DĚTEM, který zastřešuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, na kterých se formou vstupného, startovného a darů vybírají prostředky na podporu konkrétního dítěte.

Nejinak tomu bylo na přehlídce, kde se pomáhalo Honzovi Kuňákovi, na kterého se podařilo vybrat 74 345 korun.

Celým večerem hosty doprovázel Braňo Polák, který zazpíval písně z muzikálu Děti ráje, hostem večera byla mladá zpěvačka a účastnice soutěží SuperStar, Dívka roku a Miss Czech Valeria Kaňová.

Fanoušci na Andrově stadionu při zápase české reprezentace proti Faerským ostrovům
Repre v Olomouci hlásí vyprodáno. Šance na pár lístků ještě bude

Svoji prezentaci módní značky pak měl hráč třetiligového Uničova Michael Sečkář. „Být součástí takového dne, je pro mě ctí. Těší mě, že má kolekce sklidila takový úspěch a velice rád se zúčastním další podobné akce, kdy můžeme všichni pomoci někomu potřebnému“ uvedl levonohý fotbalista Michael Sečkář.

Součástí přehlídky bylo také představení nové kolekce oblečení DĚTI DĚTEM, které přichystaly dámy Petra Rozehnalová a Kristýna Hykel. „O kolekci byl obrovský zájem z řad návštěvníků, kteří hojně využili možnost k zakoupení daných modelů a tím přispět Honzovi,“ uvedl Rostislav Vaněk, který stojí v čele iniciativy.

Hřebem celého večera bylo představení společenských a svatebních šatů od olomoucké módní návrhářky Hanky Krátké, tvořící pod značkou Hanell.

Kryštof Daněk jednadvacítce na Islandu chyběl, pro dvojzápas s Walesem a Dánskem v Č. Budějovicích  už ale byl k dispozici.
Sigma chtěla Daňka. Nepřišel i kvůli penězům a teď ji trápil jako Robben

„Pro DĚTI DĚTEM to byla největší kulturní událost letošní roku a myslím si, že se vydařila. Honzík Kuňák prožil nezapomenutelný den, a to jak na Módní přehlídce, tak i poté v komplexu Resortu Sobotín, kde byl ubytován s celou rodinou. Zážitek je někdy více než samotné finance. Když se však sejde obojí, je to doslova božské. Celková částka je toho důkazem,“ usmíval se spokojeně Vaněk.

Hokejové utkání proti Sigi teamu

Iniciativu DĚTI DĚTEM ještě do konce roku čekají další akce. Například punčování u radnice, rekonstrukce bytu pro Maxima Pokoje či hokejové utkání týmu osobností týmu DĚTI DĚTEM proti Sigi teamu v čele s významnými osobnostmi. Ten by se měl uskutečnit 17. prosince v šumperské Škoda Areně. Kromě Siegl potvrdili účast Šmicer, Hašek, Novotný, Bednář či Vízek.