Predators Havířov - FbC Asper Šumperk 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Branky: Vicenec, Šíma. Asistence: Kilčický, Feltl.

Se dvěma brankáři a třemi útoky vyrazilo áčko Asperu na dvojutkání do Rožnova. Na Šumperk čekaly dva týmy ze spodní části tabulky, ale díky vyrovnanosti celé soutěže nebyli favorité zápasů předem jasní. Proti Predátorům sice Asper začal dobře, dostal se do vedení, ale pokažená třetí třetina znamenala, že z vítězství se nakonec radují hráči Havířova.

FbC Asper Šumperk - FBS Olomouc 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)

Branky: Vlk, Feltl, bez asistencí.

Druhé utkání nabídlo neskutečné drama, a to i přes to, že Olomouc společně s Ostravou uzavírá tabulku celé ligy. Šumperk totiž odehrál utkání velmi nedisciplinovaně, posbíral několik menších a dva osobní tresty. Branky padly pouze v první třetině a tak se výsledek 2:1 po zbytek zápasu nezměnil. Šumperk skutečně odehrál obě utkání bez disciplíny, celkem posbíral 26 trestných minut a k tomu další tři osobní desetiminutové tresty.

Asper: Winkler, Vašíček - John, Heger, Zgarba, J. Anderle, Feltl, O. Vlček, Šíma, Kilčický, Vicenec,Vlk, Gruntorád, Kocián.