Klasickými účastníky byli mladí florbalisté ze Základní školy Česká Ves, polského Opole a Domecka. „Týmům nechybělo nadšení, bojovnost a chuť do hry. Byli jsme svědky vzrůstající kvality jednotlivých týmů, které diváci, především spolužáci a rodiče domácích hráčů, velmi hlasitě povzbuzovali,“ byl spokojený s turnajem koordinátor projektu Jan Zaoral.

V nejmladší kategorii potvrdili domácí roli favorita domácí a opět v turnaji zvítězili. V celkovém hodnocení

po šesti turnajích suverénně vedou. Při vyhlášení výsledků byli oceněni brankař Josef Sedláček, nejlepší

střelec Stanislav Bařina a nejlepší hráč týmu Daniel Jurčák

V kategorii 8 – 10 let pokračovali ve vzrůstající výkonnosti žáci ZŠ Česká Ves a obsadili druhé místo za UKS Trolik Opole. Pro závěrečné vyhodnocení byli vybráni brankař Patrik Czedron, nejlepší střelec Kristian Suchý a nejlepší hráč Jan Vršan.

Nejvyrovnanější od začátku projektu je nejstarší kategorie. Domácí se snažili zopakovat velmi dobrý výkon z minulého turnaje v Krapkowicích, ale opět skončili na druhém místě za Domeckem. „Na taktické vyzrálosti a organizaci hry tohoto týmu je vidět systém práce trenéra pana Mgr. Josefa Zbyňovce,“ vidí zlepšení Jan Zaoral. Oceněni byli brankař Jakub Šimko, nejlepší střelec Jan Podaný a nejlepší hráč Jiří Marinka.

Zpestřením sobotního programu byl odvetný turnaj trenérů, rozhodčích a organizátorů projektu z Opole, Domecka české Vsi. Domácím se podařilo přesvědčivě nad oběma soupeři zvítězit. Příští turnaj, jenž je na programu 27. dubna v polské Opoli bude vyvrcholením projektu.