I. třída

4. turnaj:

Kopřivná - Semtex Špk 1:2 (1:0)
Kobrin Jiří 1 - Luběna Pavel 2.

Olšany - Semtex Špk 1:2 (0:1)
Jureček Zdeněk 1 - Grund Tomáš 2.

Kopřivná - Popeláci Špk B 2:4 (0:2)
Mičík Radek 1, Drtílek Tomáš 1 - Gross Michal 1, Mrázek Vladimír 1, Koppa Tomáš 2.

Olšany - Popeláci Špk B 5:1 (1:0)
Prachař Jiří 2, Prachař Marek 1, Jureček Zdeněk 1, Prachař Vít 1 - Mrázek Vladimír 1

Kopřivná - Olšany 4:4 (1:3)
Ondráček Jan 2, Kobrin Jiří 1, Špatina Pavel 1 - Kubíček Miroslav 1, Jureček Zdeněk 1, Nemeškal Libor 1, Prachař Vít 1.

AC Roma Špk - Loučná B 1:7 (1:3)
Kymadze Miroslav 1 - Strnad Petr 1, Šabršula Josef 2, Kopecký Martin 1, Dirgas Tomáš 2, Braun Roman 1.

Bohutín - Loučná B 7:4 (3:2)
Kunčík Vladimír 1, Rýznar Michal 3, Rutar Milan 2, Rutar Karel 1 - Malý Miloš 4.

AC Roma Špk - Lázně Losiny 7:3 (5:2)
Horváth Kamil 1, Hofman Tagyr mladší 4, Kymadze Miroslav 2 - Benda Jan 1, Zamykal Martin 1, Havlík Pavel 1.

Bohutín - Lázně Losiny 8:4 (3:0)
Kunčík Vladimír 2, Rýznar Michal 1, Bank Jaroslav 1, Rutar Milan 3, Rutar Karel 1 - Pavelka Aleš 1, Zamykal Martin 1, Benda Jan 1, Havlík Pavel 1.

AC Roma Špk - Bohutín 6:1 (3:0)
Hofman Tagyr mladší 4, Kymadze Miroslav 2 - Rutar Milan 1.

Senior Sobotín - Predators D. Studénky 1:7 (0:4)
Krč Pavel 1 - Provazník Pavel 3, Chaloupka Ondřej 2, Horák Lukáš 2.

People Špk - Predators D. Studénky 0:4 (0:3)
Provazník Pavel 2, Zitta Petr 1, Horák Lukáš 1.

Senior Sobotín - Fit Úsovsko 3:4 (0:2)
Gargulák Pavel 1, Krč Pavel 2 - Dorušák Karel 1, Kadlec Michal 1, Křenek Pavel 2.

People Špk - Fit Úsovsko 5:2 (3:2)
Netopil Martin 1, Horký Jiří 1, Verebely Martin 1, David Ivo 2 - Dorušák Karel 1, Křenek Pavel 1.

Senior Sobotín - People Špk 5:1 (3:1)
Gargulák Pavel 3, Krč Pavel 1, Gargulák Jan 1 - Verebely Martin 1.

Moravec Vikýřovice - Postřelmov 3:5 (0:3)
Moravec Libor 2, Černohous Petr 1 - Nimrichtr Stanislav 1, Krátký Michal 2, Kašpar Martin 1, Wiesner Tomáš 1.

GZP Šumperk - Postřelmov 5:4 (1:4)
Hönig Petr 1, Sporek Jan 1, Karásek Roman 1, Hrdlička Tomáš 2 - Krátký Michal 2, Odstrčil David 1, Wiesner Tomáš 1.

Moravec Vikýřovice - Kamion Rapotín 0:3 (0:2)
Bureš Vladimír 1, Linet Petr 1, Smrž Marek mladší 1

GZP Šumperk - Kamion Rapotín 4:6 (1:1)
Hönig Petr 2, Sporek Jan 1, Hrdlička Tomáš 1 - Žídek Pavel 2, Mika Jiří 1, Pořízka Michal 1, Smrž Marek mladší 1, Maňka Tomáš 1.

Moravec Vikýřovice - GZP Šumperk 7:1 (2:1)
Moravec Libor 4, Moravec Matouš 1, Tesař Tomáš 1, Mazánek Michal 1 - Karásek Roman 1.

Tabulka

II. třída

4. turnaj:
Vlčice - United Špk 6:2 (3:1)
Paták Václav 2, Tomášek Miroslav 3, Kučera Petr 1 - Bednařík Jiří 1, Mazák Pavel 1.

Drozdov - United Špk 1:2 (0:1)
Šín Pavel 1 - Strnadel Jiří 1, Pecha Kamil 1.

Vlčice - Překvápko Špk nehráno.

Drozdov - Překvápko Špk nehráno.

Vlčice - Drozdov 1:2 (1:0)
Tomášek Miroslav 1 - Janů Martin 1, Šín Pavel 1.

Klášterec - Brníčko 4:6 (4:3)
Hajtmar Lukáš 1, Bittner Jan 2, Petrmann David 1 - Falat Lukáš 1, Soural Petr 2, Merta Petr 1, Gronych Jan 2.

Maršíkov - Brníčko 4:1 (2:0)
Chromek Jan 1, Petr Ladislav 3 - Falat Lukáš 1.

Klášterec - Mohelnice 1:3 (1:1)
Petrmann David 1 - Linhart Marek 1, Kavřík Ladislav 2.

Maršíkov - Mohelnice 1:1 (1:1)
Petr Ladislav 1 - Linhart Marek 1.

Klášterec - Maršíkov 2:1 (2:1)
Petrmann David 2 - Václavek Luboš 1.

Bohutín B - Váňa Velké Losiny 1:3 (0:1)
Ondra Michal 1 - Göbel Jan 1, Jahn Petr 1, Florian Tomáš 1.

Tespo-Morčata - Váňa Velké Losiny 4:1 (1:0)
Olejník Lukáš 1, Podracký Josef 1, Uvízl Jiří 2 - Šolc Roman 1.

Bohutín B - MK Ruda 1:2 (0:0)
Re Matěj 1 - Šimek Petr 1, Bednář Otakar 1.

Tespo-Morčata - MK Ruda 2:2 (1:1)
Uvízl Martin 1, Uvízl Jiří 1 - Šimek Petr 1, Bednář Otakar 1.

Bohutín B - Tespo-Morčata 2:5 (0:2)
Ondra Michal 2 - Uvízl Martin 1, Balvín Lukáš 1, Křepelka Jan 3.

Holbíci Špk - Žaves Špk 1:1 (1:1)
Hejl Zdeněk 1 - Hél Zdeněk 1.

Nuget Špk - Žaves Špk 4:4 (3:2)
Budina Michal 2, Valigura Břetislav 1, Jendrišák Vít 1 - Hulík Rudolf 1, Hél Zdeněk 1, Mišálko Antonín 1, Vinkler Martin 1.

Holbíci Špk - Bohdíkov 2:1 (2:0)
Chytil Petr 1, Hejl Antonín 1 - Reichl Pavel 1.

Nuget Špk - Bohdíkov 1:4 (0:3)
Jendrišák Vít 1 - Reichl Pavel 2, Matěj Zdeněk 2.

Holbíci Špk - Nuget Špk 4:0 (1:0)
Hejl Michal 2, Hejl David 1, Hejl Antonín.

Tabulka

III. třída

4. turnaj:
Rapotín - Lázně V. Losiny B nehráno.
FireBall Špk - Lázně V. Losiny B 2:2 (2:2)

Vejchoda Vojtěch 1, Novohradský Jaroslav 1 - Rozsypal Pavel 1, Kováč Lukáš 1.

Rapotín - Jindřichov nehráno.

FireBall Špk - Jindřichov 2:8 (2:2)
Bartošek Radek 1, Novohradský Jaroslav 1 - Koňař Ladislav 1, Dušek Petr 1, Suchý Jan 1, Prokop Jan 2, Vaněk František 2, Blíhal Jaroslav 1.

Rapotín - FireBall Špk nehráno.

Libina - Vyšehoří 11:1 (7:0)
Petřek Miroslav 1, Domes Roman 1, Piňos Radim 1, Hrubý Jaromír 2, Řezníček Jan 2, Petržela Radim 1, Vajsar Lukáš 3 - Kvapilík Vojtěch 1.

Dlouhomilov - Vyšehoří 1:0 (0:0)
Horníček Radek.

Libina - Lokomotiva Skalička 3:2 (2:1)
Petřek Miroslav 1, Petržela Radim 1, Vajsar Lukáš 1 - Jarmar Pavel 2.

Dlouhomilov - Lokomotiva Skalička 2:3 (0:2)
Mynář Jakub 1, Horníček Radek 1 - Unzeitig Ondřej 3.

Libina - Dlouhomilov 1:3 (1:1)
Vajsar Lukáš 1 - Dvořák Martin 1, Horníček Radek 2.

Pivnice Sobotín - Bukovice 2:2 (2:1)
Kašpar Petr 1, Ngo Daniel 1 - Hložanka Jakub 2.

Suomi Špk - Bukovice 3:7 (2:4)
Jirout David 1, Hojgr Jiří 1, Honemann Petr 1 - Rosák Petr 1, Fůra Petr 1, Dorazil Tomáš 5.

Pivnice Sobotín - Váňa V. Losiny B 2:2 (2:1)
Ngo Daniel 2 - Dragoun Pavel 1, Polách Jiří 1.

Suomi Špk - Váňa V. Losiny B 6:3 (2:3)
Babuněk Miroslav 2, Vlček Ondřej 1, Jirout David 1, Honemann Petr 1, Skoumal Jaroslav 1 - Polách Jiří 1, Axmann Radim 1, Cagášek Libor 1.

Pivnice Sobotín - Suomi Špk 1:2 (1:2)
Ngo Daniel 1 - Valouch Vojtěch 2.

RŠ Šumperk B - Juve Špk 4:1 (4:0)
Ladislav Tomáš 2, Valenta Radek 2 - Stašák Anton 1.

Kedul Vichr B - Juve Špk 0:1 (0:1)
Honzík Martin 1.

RŠ Šumperk B - Chromeč 0:3 (0:2)
Marek Michal 1, Huňat Miroslav 1, Svoboda Jan 1.

Kedul Vichr B - Chromeč 1:3 (1:1)
Brablc Tomáš 1 - Kamlar Rostislav 1, Svoboda Jan 2.

RŠ Šumperk B - Kedul Vichr B 7:0 (3:0)
Ladislav Tomáš 3, Drlík Tomáš 1, Valenta Radek 2, Valo Jan.

Tabulka

Ženy, krajský přebor

3. kolo:
Pumy Šumperk - Sokol Bludov 11:0 (7:0)
Pummová Lucie 2, Buchtová Martina 1, Čulíková Iveta 2, Zemková Petra 1, Kašparová Helena.

Velké Losiny - FC GZP Šumperk 1:4 (1:2)
Liďáková Eva 1 - Mikulová Lenka 3, Spáčilová Karolína 1.

Tabulka