Začátek byl velmi vyrovnaný, kdy v 15. minutě byl nerozhodný stav 5:5. Tři branky hostů rozhodly, že první poločas skončil 10:14 pro hosty.

Ani začátek  druhého poločasu se domácím nepovedl a po technických chybách hosté navýšili skóre na 19:12. Šumperští hráči se nevzdávali a zásluhou Petra Korce a Martina Vobořila se podařilo v 15. minutě snížit na 18:20.

Jenže přišly další neproměněné jasné brankové příležitosti, a tak hosté  odskočili na rozdíl čtyř branek 22:26. V dramatickém závěru domácí snížili v 28. minutě na rozdíl jedné branky na stav 25:26, ale vyrovnat se jim nepodařilo. V poslední minutě hosté upravili na 25:27. Autor: Jaroslav Krobot

TJ Šumperk - Slavia Fatra Napajedla  25:27 (10:14)

Sestava a branky: Ošťádal, Cimfl - Korec 7, Vobořil 6, Petrtýl 4, Nimmerrichter 4, Hejný 2, Hruda 1, Drechsler 1, Marek, Mikuláš.