Začátek utkání ale hostům nevyšel podle představ. Domácí se dostali do tříbrankového náskoku hned v úvodu utkání. Do konce prvního poločasu se Šumperku podařilo snížit na rozdíl jediného gólu.

Do druhého poločasu domácí nastoupili s vervou, navýšili rozdíl na pět branek (21:16). Hosté ale neskládali zbraně: bojovností, střeleckými úspěchy a dobrou obranou se podařilo otočit výsledek v jejich prospěch.

Výrazný podíl na vítězství má brankářská opora Zbyněk Ošťádal. Z pěti sedmimetrových hodů dva zlikvidoval, zmařil domácím i několik vyložených brankových příležitostí.

V sobotu 15. března doma Šumperk uvítá v hale gymnázia od 16.00 hodin Polanku nad Odrou. Autor: Jaroslav Krobot

SKP Frýdek Místek - TJ Šumperk 25:29 (15:14)
Sestava a branky: Ošťádal – Laštůvka 6, Vobořil 6, Korec 4, Petrtýl 4, Burýšek 4, Hejný 4, Jakub 1, Bártl, Drechsler.