Karviná vyhrála také baráž o postup do první ligy, ale z finančních důvodů se do této soutěže nepřihlásila. Sestava hostů napovídala, že utkání bude velmi napínavé a vyrovnané. Bývalý reprezentant Tomáš Heinz, extraligový hráč Brna Jirka Kubis a další bývalí hráči  Karviné jsou jasnou oporou hostujícího celku.

Začátek zápas byli lepší hosté, kteří se dostali do vedení 5:2, ale šumperští hráči zlepšenou hrou skóre srovnali a poločas skončil 10:9 pro domácí.

Ve druhém poločase ještě jednou vedli hosté 11:12, ale potom domácí čtyřmi brankami v řadě otočili skóre zásluhou výborné obrany, střelecké mušky a dobrého výkonu obou brankářů  do vítězného konce. Autor: Jaroslav Krobot

TJ Šumperk - MHK Karviná 24:19 (10:19)
Sestava a střelci: Ošťádal, Cimfl - Vobořil 7, Laštůvka 5, Petrtýl 4, Korec 3, Hejný 3, Marek 1, Nimmerrichter 1, Bártl, Kučera.