Rozhodně se bylo na co dívat. Družstvo hostů přijelo do Šumperka s odhodláním získal alespoň bod. Začátek utkání tomu odpovídal. Již v 5. minutě vedli hosté 1:4 a v 10. minutě 4:7.

O vyrovnání se postarali Vobořil, Laštůvka, Petrtýl, takže ve 14. minutě byl stav 8:8.

Ve druhém poločase se hra domácích podstatně zlepšila, brankář Ošťádal několika výbornými zákroky zařídil, že se domácí dostali až do čtyřgólového vedení - v 15. minutě byl stav 20:16.

Hosté se však nevzdávali a pět minut před koncem utkání snížili na rozdíl jediné branky 25:24. Laštůvka ale brankou číslo 26 a 27 a Vobořil 28 brankou upravili stav na 28:24.

Závěr utkání se vydařil hostům, kdy rychlými dvěma brankami upravili na stav 28:26.

Dobrý výkon brankáře Ošťádala, střelecky disponovaní Vobořil, Laštůvka a Dopita, bojovný výkon všech ostatních hráčů, to vše rozhodlo o zaslouženém vítězství domácího družstva.

Další utkání: neděle 14. října1 v 10.30 hodin TJ Šumperk - Sokol Trnávka, hala gymnázia Šumperk.

Jaroslav Krobot

TJ Šumperk - HC Zubří B 28:26 (13:12)

Sestava a branky: Ošťádal, Cimf - Vobořil 11, Laštůvka 7, Dopita 4, Korec 2, Hejný 1, Drechsler 1, Petrtýl 1, Marek 1, Burýšek, Dočkal,  Hruda, Koňařík.