FBK Jeseník vyzval Blue team a čekalo se velmi vyrovnané čtvrtfinále. Hráči FBK Jeseník byli v roli mírnějšího favorita a v obou zápasech, ač nováček soutěže, potvrdili svou vzrůstající formu. S přehledem zvítězili a zajistili si tak postup do semifinále a boj o medailové umístění.

Další čtvrtfinálový souboj svedl dohromady domácí tým SOŠ a SOUz Horní Heřmanice a dle mnohých velké favority na celkové vítězství Static-X-team. Domácí tým v obou zápasech držel s favoritem krok prvních pár minut, pak se vždy projevila větší souhra Staticu. Ti si tentokrát s chutí zastříleli a po dvou jednoznačných vítězstvích lehce postoupili do semifinále.

V dalším boji o postup se představil tým SOŠ G a P Jeseník, který vyzval Divočáky Bělá. Hráči Divočáků drželi s favoritem SOŠ G a P Jeseník krok vždy jen první třetinu, v dalších dějstvích však na soupeře už nestačili. SOŠ G a P Jeseník si tak po dvou vítězstvích zajistilo postup do dalších bojů o medaile.

Poslední čtvrtfinálový souboj svedl dohromady lídra základní části Mlýnici Jeseník a hráče OU Lipová. Pro Mlýnici Jeseník byla tato čtvrtfinálová bitva premiérou, poněvadž v předchozích ročnících postupoval, skrz menší počet účastníku, vždy rovnou do semifinále. Mlýnice Jeseník se s touto rolí vyrovnala nadmíru dobře a soupeři nedala prakticky žádnou šanci na vítězství. Po dvou výhrách tak z cela jasně postupuje do semifinále.

V semifinále se utkají tyto dvojice: Mlýnice Jeseník vs. FBK Jeseník U-18, další pár tvoří SOŠ G a P Jeseník a Static-X-team. Poražení ve čtvrtfinále se utkají vyřazovacím způsobem o 5. - 8 . místo, dvojice tvoří Blue team vs. OU Lipová a SOŠ a SOUz Horní Heřmanice vs. Divočáci Bělá. Tyto zápasy se odehrají v hale SOŠ a SOUz Horní Heřmanice 8. března 2011 od 16:15.

Více informací o Jesenické florbalové lize najdete na stránkách www.jsfl.estranky.cz

Radek Franek

Výsledky čtvrtfinále

FBK Jeseník U-18 - Blue team 7:2 (4:1, 1:1, 2:0)

Zondlak 4, Procházka, Buriánek, Píšek - Bračík, Jankes

FBK Jeseník U-18 - Blue team 7:4 (2:2, 3:1, 2:1)

Píšek 3, Koryťák, Novák, Buriánek, Procházka - Jankes, Švec, Klinec

SOŠ G a P Jeseník - Divočáci Bělá 9:1 (2:1, 4:0, 3:0)

Doubek 5, Bláha 3, Viterna - Procházka

SOŠ G a P Jeseník - Divočáci Bělá 9:1 5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

Dostál 3, Bláha, Doubek - Dolinský, Zemánek, Rychlý

SOŠ a SOUz Horní Heřmanice - Static-X-team 4:15 (2:4, 1:3, 1:8)

Randus 2, Franek, Zicháček - Blaťák 4, Vlček 3, Brezniak 3, Hudec 2, Lutonský 2, Podhorný

SOŠ a SOUz Horní Heřmanice - Static-X-team 2:18 (0:6, 1:5, 1:7)

Franek 2 - Vlček 5, Hudec 5, Brezniak 4, Blaťák 4

Mlýnice Jeseník - OU Lipová 10:2 (3:0, 2:1, 5:1)

Guzej 3, Petr E. 2, Komárek 2, Podařil, Petr M., Pergler - Vichta, Čorej

Mlýnice Jeseník - OU Lipová 19:2 (3:0, 6:1, 10:1)

Guzej 7, Petr E. 5, Komárek 3, Pergler 2, Podařil 2 - Vichta, Čorej

kanadské bodování