Tato soutěž je kombinací štafety dvojic a PÚ CTIF. Na pokyn startéra vybíhá první dvojice, každý odloží věcný prostředek a uváže uzel a vrací se do cíle, po proběhnutí první dvojice vybíhá druhá, která udělá to samé. Po jejím proběhnutí cílem vybíhá velitel, který má právo opravovat chybně odložené nářadí a uvázané uzly, po jeho proběhnutí se zastavuje čas. Výsledný čas je součtem běžeckého času a trestných bodů.                    
    
V mladší kategorii se nejlépe vedlo domácímu Hrabišínu, jehož družstvo trať zvládlo za 46,50 vteřin, na druhém místě se umístilo družstvo Lesnice s časem 71,72 vteřin, třetí Bludov dosáhl času 78,85 vteřin. Na čtvrtém místě se umístilo družstvo Nového Malína, do první pětice se probojovalo ještě družstvo Troubelic.                     
    
Ve starší kategorii s přehledem zvítězilo družstvo Bludova, které trať prolétlo za 33,25 vteřin, na druhém místě se umístilo družstvo Nového Malína s časem 41,70 vteřin, těsně na třetím místě se umístilo družstvo z Troubelic s časem 41,78 vteřin. Do první pětice se probojovala ještě družstva z Klopiny a z Třeštiny.                         
    
Touto soutěží tak skončila zimní část, dalším kolem Ligy MH i Plamene bude soutěž 14. dubna od 9.00 hodin v Troubelicích v disciplínách PÚ CTIF a štafeta dvojic.

                                                                                                                                                                                                                  Jiří Hýbl