„Jako bod číslo dvě jsme se rozhodli uspořádat neoficiální mistrovství Jeseníků ve skocích na trampolíně," láká na akci Michal Gebauer z pořadatelského týmu.

Začátek akce je naplánován na 14. hodinu, finále závodu na koloběžkách je naplánováno na 19. hodinu. Během odpoledne se návštěvníci rozhodně nebudou nudit. V 16 hodin své dovednosti předvede Břetislav Krhut, mistr Evropy ve freestyle scooteringu. Závodníci v této disciplíně předvádí různé triky na rampě podobně jako jezdci na skateboardech, jenže místo „prkna" jezdí na speciální koloběžce.

Odpoledne okoření také exhibice na kolech BMX v jízdě na rampě. Účast v Miroslavi přislíbil i třináctinásobný mistr České republiky ve skákání na trampolínách.

„Celé odpoledne se ponese v duchu zábavy pro děti i dospělé. Máme nasmlouváno několik test center koloběžek českých firem, které je budou nabízet k projížďkám," sdělil Gebauer. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet také zorbing, tedy pohyb v nafouknuté kouli, a to jak na vodě, tak na souši.

Program vyvrcholí párty za účasti známých českých DJs, která se protáhne až do brzkých ranních hodin. „Posledního ročníku akce se účastnilo tisíc lidí a podobnou návštěvnost očekáváme i letos," doplnil Gebauer.