Výsledky ankety se slavnostně zveřejní v pátek 13. ledna na Sportovním plese v Katolickém domě.

Autocross

Nosálek Vít (1987): 5. místo ME, 1. místo závod divize D 3A do 1600 m3

Basketbal

Pumprla Pavel (1986): 1. místo MČR , člen reprezentačního výběru, titul nejlepší obránce NBL
Pumprla Radek (1995): 2. místo ME – kadeti

Canicross

Fochler Petr (1991): 3 místo MS v Německu – muži jednotlivci, 1. místo MS v Německu štafety

Cyklistika

Wagner Robin (1993): 4. místo MS juniorů v dráhové cyklistice – 1 km s pevným startem, 7. místo ME juniorů v dráhové cyklistice – 1 km s pevným startem

Enduro

Otáhal Miroslav (1986): 3. místo MČR offroad maraton – kategorie Mistr
Krejčí Lukáš (1978): 3. místo MČR offroad maraton – kategorie Pohár

Fotbal

Hrdlovič Tomáš (1983): opora fotbalového družstva Sulko Zábřeh hrající 3. ligu MSFL
Balcar Jiří (1986): opora fotbalového družstva Sulko Zábřeh hrající 3. ligu

Kuželkářský klub

Wiedermannová Hana (1988): 1. místo MČR juniorek
Sitta Martin (1970): 3. místo MS družstvo mužů

Jezdectví

Kyselá Kateřina (1988): 2. místo – mistrovství Maďarska v dostihu na 160 km, mistrovství Polska v dostihu na 160 km
Haltmarová Denisa (1993): 3. místo Český pohár zimních plavců
Štencl Milan (1976): 2x 1. místo zimní MČR – 750 m prsa kat. masters B

Orientační běh

Horvát Petr (1994): talent Olomouckého kraje, 1. místo MČR LOB - klasická trať

Plachtění

Horáčková Pavlína (1965): 6. místo MS v bezmotorovém létání – družstvo ženy

Sportovní karate

Bajerová Alena (1984): 1. místo MČR forma kontra Quinta

Stolní hokej

Pelikán David (1998): 1. místo MČR žáků jednotlivců
Ehrenberger Patrik (1997): 1. místo na MČR žáků jednotlivců

Hasičské a policejní hry

Vysocký Vladimír (1986): 2. místo světové hasičské a policejní hry - atleticko silový víceboj
Štýbnarová Radka (1986): 5. místo světové hasičské a policejní hry - atleticko silový víceboj

Volejbal

Vitásek Martin (1969): 10. místo MČR veteránů, opora družstva
Penka Pavel (1965): 10. místo MČR veteránů, opora družstva