Přestože zástupce Chance ligy ve středečním utkání na hřišti soupeře hned třikrát vedl, nakonec se po devadesáti minutách musel spokojit s remízou 3:3, potom však zvládl dovednostní disciplínu.

Ale na rovinu, o konečný výsledek vůbec nešlo a oba protivníci se vzájemné klání, stejně jako početný zástup fanoušků, určitě užili.

„Myslím si, že se dnešní akce povedla a naši kluci to zvládli se ctí, přestože ještě dopoledne měli náročný trénink,“ prozradil Deníku asistent trenéra Draků David Švagrovský.

„Možná škoda toho vyrovnávacího gólu chvíli před koncem, ale zase musíme vzít v úvahu kvalitu soupeře a hlavně fotbalový trávník není naše domovská scéna. Ale penalty jsme sehráli výborně,“ doplnil spokojeně bývalý vynikající útočník, který je společně s několika svými svěřenci jedním z nováčků v letošním týmu šumperských Draků.

„Své nové působiště si zatím užívám. Šumperk je krásné město, lidé jsou tady vřelí, opravdu parádní prostředí. Pevně věřím, že se nám podaří, co nejlépe se nachystat na sezónu, abychom byli úspěšní,“ sdělil své první dojmy a plány v podhůří Jeseníků David Švagrovský.