VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní futsal

Šumperk - Výsledky, střelci a tabulky okresních futsalových soutěží.

20.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

I. třída

7. turnaj:

Predators D. Studénky - Kopřivná 2:2 (1:0)
Chaloupka Ondřej 2 - Ondryáš Miroslav 2.

Fit Úsovsko - Kopřivná 5:1 (3:1)
Lörinc Marek 1, Kleibl Ladislav 1, Křenek Pavel 2, Kadlec Michal 1 - Ondráček Jan 1.

Predators D. Studénky - Olšany 2:1 (0:1)
Chaloupka Ondřej 1, Zitta Petr 1 - Kubíček Miroslav 1.

Fit Úsovsko - Olšany 8:2 (3:2)
Smékal Radomil 1, Dorušák Karel 2, Křenek Pavel 4, Kadlec Michal 1 - Jureček Zdeněk 2.

Loučná B - Kamion Rapotín 2:2 (2:1)
Malý Miloš 1, Braun Roman 1 - Mika Jiří 1, Linet Petr 1.

Lázně Losiny - Kamion Rapotín 5:5 (2:2)
Hlavatý Jakub 3, Rozsypal Pavel 1, Zamykal Martin 1 - Mika Jiří 1, Žídek Pavel 2, Haizner Josef 1, Smrž Marek 1.

Loučná B - Postřelmov 2:1 (0:0)
Dirgas Tomáš 2 - Morong Petr 1.

Lázně Losiny - Postřelmov 3:3 (2:1)
Hlavatý Jakub 1, Pavelka Aleš 2 - Kašpar Martin 1, Wiesner Tomáš 2.

Semtex Špk - Moravec Vikýřovice 2:2 (0:2)
Čožík Petr 1, Luběna Pavel 1 - Moravec Libor 2.

Popeláci Špk B - Moravec Vikýřovice 1:0 (1:0)
Pavlas Jaromír.

Semtex Špk - GZP Šumperk 2:0 (0:0)
Unzeitig Tomáš 1, Luběna Pavel.

Popeláci Špk B - GZP Šumperk 3:1 (1:0)
Chudina Jiří 1, Doležel Roman 2 - Hrdlička Tomáš 1.

Bohutín - Senior Sobotín 5:3 (3:1)
Rýznar Jan 1, Závodný Petr 4 - Hradil Petr 1, Hamřík Josef 1, Gargulák Pavel 1.

AC Roma Špk - Senior Sobotín 5:2 (2:2)
Horváth Kamil 2, Hofman Tagyr ml. 2, Kymadze Miroslav 1 - Hradil Petr 1, Vavruša Luděk 1.

Bohutín - People Špk 1:3 (1:1)
Hajtmar Pavel 1 - David Ivo 1, Köhler Jan 2.

AC Roma Špk - People Špk 2:3 (2:1)
Horváth Kamil 1, Kuběnka Jaroslav 1 - Netopil Martin 2, Verebely Martin 1.

#nahled|https://g.denik.cz/58/df/futsal_i_trida_201008_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/58/df/futsal_i_trida_201008.jpg|Tabulka#

II. třída

7. turnaj:

United Špk - Bohutín B 3:1 (2:0)
Bednařík Jiří ml. 2, Šebesta Tomáš 1 - Suchý Jakub 1.

Překvápko Špk - Bohutín B 6:2 (3:1)
Hanák Ladislav 4, Andrés Tomáš 2 - Zívala Zdeněk 2.

United Špk - Tespo-Morčata 1:0 (1:0)
Šebesta Tomáš.

Překvápko Špk - Tespo-Morčata 1:5 (1:1)
Nejedlý Jiří 1 - Křepelka Jan 1, Malý Ivoš 1, Uvízl Jiří 3.

Žaves Špk - Mohelnice 5:3 (2:0)
Marčan Vladimír 3, Vinkler Martin 1, Mišálko Antonín 1 - Macháček Jan 1, Plechatý Kamil 2.

Bohdíkov - Mohelnice 0:4 (0:2)
Zapletal Marek 1, Linhart Marek 1, Plechatý Kamil 1, Leštinský Kamil 1.

Žaves Špk - Brníčko 3:2 (3:1)
Blíhal Libor 1, Vinkler Martin 1, Mišálko Antonín 1 - Soural Petr 1, Pejcha Jakub 1.

Bohdíkov - Brníčko 3:2 (1:0)
Vinkler Lukáš 1, Gronych Petr 1, vlastní 1 - Falat Tomáš 1, Pejcha Jakub 1.

Váňa Velké Losiny - Klášterec 2:6 (1:3)
Florian Tomáš 1, Jílek Lukáš 1 - Krcho Dušan 2, Bittner Jan 2, Janků Michal 2.

MK Ruda - Klášterec 4:5 (2:2)
Bednář Petr 1, Bednář Otakar 2, Klimeš Jaroslav 1 - Krcho Dušan 1, Bittner Jan 2, Janků Michal 2.

Váňa Velké Losiny - Maršíkov 3:0 (1:0)
Brunec Karel 1, Florian Tomáš.

MK Ruda - Maršíkov 4:1 (2:0)
Bednář Petr 1, Klimeš Jaroslav 2, Ševčík Martin 1 - Hrubý Otto 1.

Nuget Špk - Vlčice 3:1 (2:0)
Navrátil Petr 3 - Tomášek Miroslav 1.

Nuget Špk - Drozdov 3:2 (2:1)
Navrátil Petr 3 - Šín Pavel 1, Janů Martin 1.

Holbíci Špk - Vlčice 5:1 (3:0)
Klíma Zdeněk 1, Hejl David 2, Hejl Antonín 2 - Ondruška Jiří 1.

Holbíci Špk - Drozdov 2:2 (2:0)
Hejl Michal 1, Hejl David 1 - Šín Pavel 1, Krňávek Zdeněk 1.

#nahled|https://g.denik.cz/58/df/futsal_ii_trida_201008_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/58/df/futsal_ii_trida_201008.jpg|Tabulka#

III. třída

7. turnaj:

Bukovice - Rapotín 4:0 (3:0)
Rosák Petr 1, Vybíral Luděk 1, Franc Filip 1, Opršál Vítězslav.

Váňa V. Losiny B - Rapotín 8:1 (5:0)
Dragoun Pavel 6, Jílek Jiří 1, Šolc Roman 1 - Brodzák Petr 1.

Bukovice - FireBall Špk 4:4 (2:1)
Rosák Petr 1, Hložanka Jakub 2, Opršál Vítězslav 1 - Starodumov Erik 1, Vejchoda Vojtěch 2, Novohradský Jaroslav 1.

Váňa V. Losiny B - FireBall Špk 0:0

Vyšehoří - Chromeč 1:0 (1:0)
Kvapilík Vojtěch.

Lokomotiva Skalička - Chromeč 4:1 (2:1)
Keprt Lukáš 1, Unzeitig Ondřej 2, Jarmar Pavel 1 - Kamlar Rostislav 1.

Vyšehoří - Juve Špk 2:2 (0:1)
Kvapilík Vojtěch 2 - Člupný Petr 1, Kubelka Jaromír 1.

Lokomotiva Skalička - Juve Špk 4:2 (2:1)
Keprt Lukáš 1, Unzeitig Ondřej 3 - Vlček Vladimír 1, Stašák Anton 1.

Dlouhomilov - Pivnice Sobotín 2:4 (2:2)
Korner Jiří 1, Mynář Jakub 1 - Churavý Tomáš 1, Ngo Daniel 1, Dujka Robert 2.

Libina - Pivnice Sobotín 3:1 (2:0)
Petřek Pavel 1, Piňos Radim 1, Hrubý Jaromír 1 - Dujka Robert 1.

Dlouhomilov - Suomi Špk 1:0 (1:0)
Korner Jiří.

Libina - Suomi Špk 2:3 (1:2)
Petřek Miroslav 1, Piňos Radim 1 - Heger Martin 2, Vlček Ondřej 1.

Lázně V. Losiny B - RŠ Šumperk B 0:7 (0:3)
Prejda Bohumil 1, Drlík Tomáš 1, Seidenglanz Josef 1, Valo Jan 2, Kováč Julius 2.

Jindřichov - RŠ Šumperk B 3:1 (1:0)
Suchý Jan 1, Prokop Jan 1, Vaněk František 1 - Prejda Bohumil 1.

Lázně V. Losiny B - Kedul Vichr B 2:8 (1:3)
Liďák Tomáš 1, Sedlačík František 1 - Stejskal Zdeněk 1, Brablc Tomáš 3, Valenta Martin 4.

Jindřichov - Kedul Vichr B 10:4 (5:1)
Suchý Jan 1, Vaněk František ml. 2, Suchý Tomáš 1, Prokop Jan 1, Vaněk František 4, Navrátil Martin 1 - Brablc Tomáš 3, Valenta Martin 1.

#nahled|https://g.denik.cz/58/df/futsal_iii_trida_201008_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/58/df/futsal_iii_trida_201008.jpg|Tabulka#

KP žen

6. turnaj:

Sokol Bludov - Pumy Šumperk 0:13 (0:5)
Pummová Lucie 5, Buchtová Martina 1, Čulíková Iveta 3, Protopapasová Alexandra 1, Zemková Petra 2, Zapletalová Martina 1.

FC GZP Šumperk - Velké Losiny 2:1 (1:1)
Mikulová Lenka 2 - Liďáková Eva 1.

#nahled|https://g.denik.cz/58/df/futsal_kp_zeny_201008_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/58/df/futsal_kp_zeny_201008.jpg|Tabulka#
20.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vyberte nejhezčí vánoční strom v Olomouckém kraji
31

Hlasujte pro NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM v kraji

Prvňáčci. Ilustrační foto

Nepropásněte v Deníku: prvňáčci z Loštic, Písařova a Úsova

Škodovka kvůli zvěři skončila ve stromě

Bez zranění se naštěstí obešla nehoda, která se stala v pondělí 11. prosince odpoledne v obci Pavlov, místní části Zavadilka.

V Šumperku zahraje Hradišťan, v Zábřehu se těšte na taneční show

Máme pro vás pestrou nabídku akcí na následující dny. Vyberte si

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. prosince 2017.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT