I. třída, 1. kolo

Fit Úsovsko - Kamion Rapotín 7:2 (2:1)
Střelci neuvedeni

Predators D. Studénky - Kamion Rapotín 2:1 (1:0)
Střelci neuvedeni

Fit Úsovsko – Olšany 3:2 (1:0)
Střelci neuvedeni

Predators D. Studénky – Olšany 4:1 (2:0)
Střelci neuvedeni

People Špk - Popeláci Špk B 3:2 (1:0)
David Ivo 2, Horký Jiří 1 - Doležel Roman 1, Bouda Lukáš 1.

Moravec Vikýřovice - Popeláci Špk B 7:2 (3:2)
Moravec Libor 2, Jersák Vítězslav 3, Mazur Václav 2 - Žižka Pavel 1, Hájek Jiří 1.

People Špk - AC Roma Špk 7:2 (1:0)
David Ivo 3, Horký Jiří 2, Urban David 1, Netopil Martin 1 - Kymadze Roman 1, Kuběnka Jaroslav 1.

Moravec Vikýřovice - AC Roma Špk 3:0 (1:0)
Moravec Libor 2, Černohous Petr.

Senior Sobotín - Semtex Špk 2:1 (0:1)
Šindler Lubomír 1, Krč Pavel 1 - Škalda Lukáš 1.

Holbíci Špk - Semtex Špk 1:6 (1:3)
Gabor Michal 1 - Jílovec Jan 1, Luběna Pavel 1, Grund Tomáš 2, Polák Martin 1, Crhák Ladislav 1.

Senior Sobotín - Nuget Špk 8:1 (4:0)
Krč Miroslav 3, Krč Pavel 1, Matocha Antonín 3, Beran Radek 1 - Matýs Tomáš 1.

Holbíci Špk - Nuget Špk 1:5 (0:3)
Gabor Michal 1 - Dostál Jiří 1, Prejda Bohumil 1, Kubín Tomáš 2, Matýs Tomáš 1.

Lázně Losiny - Loučná B 2:2 (2:1)
Ngo Daniel 1, Vašíček Patrik 1 - Malý Miloš 1, Kostiha Ondřej 1

II. třída. 1. kolo

Bukovice – Brníčko 1:0 (1:0)
Hložanka Jakub

Maršíkov – Brníčko 4:3 (3:2)
Krobot Kamil 1, Smékal Miroslav 1, Hrubý Otto 2 - Soural Petr 2, Martiník Miroslav 1.

Bukovice - Klášterec B 5:2 (2:0)
Hložánka Jakub 2, Rosák Petr 1, Sochor Pavel 1, Vybíral Luděk 1 - Petrmann David 1, Král Ondřej 1.

Maršíkov - Klášterec B 3:4 (2:2)
Hrubý Otto 3 - Valouch Roman 1, Král Ondřej 1, Holly Patrik 2.

Drozdov - Váňa Velké Losiny 3:3 (0:1)
Smyčka Ondřej 1, Krňávek Zdeněk 1, Šín Pavel 1 - Cagášek Libor 1, Florian Tomáš 1, Wator Tomáš 1.

Mohelnice - Váňa Velké Losiny 1:2 (1:1)
Chytil Libor 1 - Wator Tomáš 1, Brunec Karel 1.

Drozdov - Tespo Špk 3:2 (1:0)
Smyčka Ondřej 1, Krňávek Zdeněk 2 - Uvízl Martin 2.

Mohelnice - Tespo Špk 2:5 (1:3)
Grunta Marek 1, Macháček Jan 1 - Uvízl Martin 2, Balvín Lukáš 1, Hruda Filip 1, Uvízl Jiří 1.

Jindřichov - GZP Šumperk 5:4 (2:2)
Vaněk František 1, Vaněk František 2, Záluský Jiří 1, Vaněk Jiří 1 - Honig Petr 1, Kročil Marek 1, Strnadel Jiří 1, Klug Miroslav 1.

MK Ruda - GZP Šumperk 8:2 (4:1)
Šimek Petr 1, Bednář Petr 2, Klimeš Jaroslav 5 - Honig Petr 2.

Jindřichov – Skalička 6:3 (2:3)
Vaněk František 1, Vaněk František 3, Navrátil Martin 1, Kufel Petr 1 - Jankovský Aleš 1, Keprt Lukáš 1, Souhlas Haman 1.

MK Ruda – Skalička 5:3 (3:1)
Šimek Petr 1, Jankov Lukáš 1, Ševčík Martin 2, Klimeš Jaroslav 1 - Homola Lukáš 1, Douglas Haman 2.

Bohdíkov – Kopřivná 1:3 (1:0)
Hlavatý Jakub 1 - Špatina Pavel 1, Ondryáš Miroslav 2.

Žaves Špk – Kopřivná 3:2 (2:1)
Marčan Vladimír 2, Czastek František 1 - Ondráček Jan 1, Kochan Jan 1.

Bohdíkov - Překvápko Špk 3:1 (0:1)
Hlavatý Jakub 2, Hlavatý David 1 - Vařeka Petr 1.

Žaves Špk - Překvápko Špk 1:3 (1:2)
Mišálko Antonín 1 - Vařeka Petr 1, Mráz Milan 1, Černohorský Jiří 1.

III. třída, 1. kolo

Lázně V. Losiny B - FireBall Špk
Střelci neuvedeni

Váňa V. Losiny B - FireBall Špk
Střelci neuvedeni

Lázně V. Losiny B - Bohutín B 2:7 (2:3)
Pekárek Pavel 1, Liďák Tomáš 1 - Zívala Zdeněk 4, Olšák Ladislav 3.

Váňa V. Losiny B - Bohutín B 3:1 (1:1)
Brunec Karel 1, Jahn Petr 2 - Jaroš Petr 1.

Lázně V. Losiny B - Váňa V. Losiny B 2:2 (1:2)
Liďák Tomáš 2 - Šolc Roman 1, Axmann Radim 1.

United Špk – Vyšehoří 0:4 (0:3)
Střelci neuvedeni

United Špk – Bohutín 2:4 (2:1)
Střelci neuvedeni

Rapotín – Bohutín 3:8 (1:5)
Střelci neuvedeni

United Špk – Rapotín 2:1 (1:0)
Střelci neuvedeni

Chromeč – Libina 3:5 (2:3)
Kamlar Tomáš 1, Krátký Michal 2 - Piňos Zdeněk 1, Petržela Radim 1, Domes Roman 3.

Kedul Vichr B – Libina 1:6 (0:3)
Smolík Zdeněk 1 - Jaroš Michal 1, Domes Roman 3, Schovánek Rostislav 1, vlastní 1.

Chromeč - Draci Špk 4:3 (1:0)
Kamlar Tomáš 1, Marek Michal 1, Blaťák Marek 1, Schurek Martin 1 - Bartoš Ondřej 3

Kedul Vichr B - Draci Špk 2:2 (2:0)
Bubeník Petr 1, Smolík Zdeněk 1 - Bartoš Ondřej 2

Suomi Špk – Dlouhomilov 2:1 (2:0)
Jirout Tomáš 1, Babuněk Ondřej 1 - Horníček Radek 1

SK Morava Ruda - Dlouhomilov 4:1 (2:0)
Březina Martin 2, Fišer Martin 1, Pospíšil Jan 1 - Mynář Jan 1

Suomi Špk - SK Morava Ruda 3:0 (1:0)
Jirout Tomáš 2, Honemann Petr