V A3 do 2000 ccm jeli posádky Radomír Kupec - Zdeněk Pipek, lídři dosavadního průběžného pořadí a Karel Kupec - Simona Šetková s Peugeoty 206 RC, dále jeho bratr Radomír.

Soutěž měla čtyři velmi rychlé rychlostní zkoušky, které svědčili rychlým Fabiím. A protože oba bratři chybovali ve druhé rychlostní zkoušce ve stejné zatáčce, měli po úvodní sekci co dohánět. Stíhací jízda se dařila, a tak se po polovině soutěže objevil Radomír na první pozici. Bratr Karel to měl těžší a musel finišovat až do cíle.

Nakonec se mu podařilo v poslední rychlostní zkoušce o 4 vteřiny proklouznout na druhé místo a oba bratři mohli slavit zasloužený double ve třídě A3.

Ve třídě historiků H2 nad 1600 ccm se o body utkali Karel Kupec - Radislav Ondráček a nakonec z toho bylo třetí místo. Svedli po úpravách své Lancie Delty Integrale již vyrovnanější souboj se špičkou, když na druhou pozici ztratili pouze 8 vteřin a od vítězného Fordu Escort Cosworth je dělila necelá minuta.

Lancia Delta Integrale je velmi zajímavý vůz, avšak naladit jej do formy, aby měl vítěznou výkonnost, není vůbec jednoduché a bude to chtít mnohem více zkušeností.