Lazy Swines a Falcons. Falconům by případný zisk bodů  už k ničemu nepomohl. Měli před tímto zápasem jisté 7.místo. Ale Swine potřebovaly vyhrát, pokud by Vychlazená 11° urvala s Párky 3 body, aby si udržely druhu pozici v tabulce, která pro ně byla velmi výhodná do play off. Zápas odehrály v klidu a pohodě, i když v poločase vedly Swine pouze o jedinou branku, tak nakonec vyhrály o šest gólů.

Včelky Medulky a King Size. Oba týmy před utkáním měly jasně dané pozice do play off. Včelky Medulky jasně první a King Size na sedmé příčce. Včelky ale nic neponechaly náhodě a rozdrtily King Size 12:3. V tomto zápase si Josef Andrle zajistil trofej nejlepšího střelce za základní část a to s 39 brankami. Do Včelek poputuje i druhá trofej, a to pro nejlepšího brankáře základní části Martina Vašíčka.

Puzzlers a Metelesku. Hráči Metelesku ve velmí úzké sestavě Puzzlery porazili. Do poločasu si udělali náskok  tří branek, ale Puzzlers ve druhém poločase velcie dotahovali, ale vyrovnat se nepodařilo. Nakonec prohráli o dvě branky.

Icemani a Dívčí sen, Dívčí sen si své špatné výsledky za celou základní část na Icemanech nevylepšil. Utrpěl sedmnáctou porážku v sezóně a to 11:5. Hlavním hrdinou Icemanů byl tradičně Šíbl se čtyřmi brankami a na straně Dívčího snu Žižlavský se třemi.

Vychlazená 11° a Párci team. Velmi vyrovnaný zápas, který byl takovým předkolem play off. Protože tyto dva týmy se potkají ve čtvrtfinále play off Šumperské florbalové ligy. Největší drama utkání se projevilo v posledních deseti minutách hry, kdy Párci vedli 3:2. Hráči pivařského týmu výsledek otočili. Poté Párci opět vyrovnali a Vychlazená pár minut před koncem strhla vedení na svoji stranu. Drama zápasu ukončil Braun, když 3 sekundy před závěrečnou sirénou vstřelil s velkým štěstím gól a tím vyrovnal zápas na konečný výsledek 5:5. Autor: David Braun

Falcons - Lazy Swines 3:9 (1:2)
Minář, Jílek, Bureš L. – Flašar 4, Pazourek K. 2, Brablc 2, Nemrava

Včelky Medulky - King Size 12:3 (6:1)
Andrle J. 4, Feltl 3, Los 2, Helešic 2, Vašíček

Puzzlers - Metelesku Blesku 6:8 (3:6)
Matěj 4, Klimeš, Ondráček – Vicenec 3, Patsch 3. Vlček 2

Icemani - Dívčí sen 11:5 (4:3)
Šíbl 4, Šula 2, Šíma 2, Přecechtěl, Hudeček, Novák – Žižlavský 3, Fojtl 2

Vychlazená 11° - Párci team 5:5 (1:1)
Matěj P. 2, Vlk, Bejdák, Dohnal – Mrázek 2, Maus, Lakomý, Braun

Čtvrtfinále play off, první zápasy, 1. března 18:30 Včelky Medulky vs. Puzzlers, 19:30 Lazy Swines vs. King Size, 20:25 Vychlazená 11° vs. Párci team, 21:15 Icemani vs. Metelesku Blesku.

tabulka.