Seriál osmi turnajů odstartoval 15. února v Hostinném. V místní sportovní hale postavili pořadatelé dvě desítky stolů pro 189 hráčů a hráček z Čech, Moravy a Slovenska. V kategorii 65 bylo prezentováno 23 hráčů včetně stolních tenistů z KST Jeseník Fňukala a Byrtuse. Více se dařilo prvnímu jmenovanému. Postoupil z tříčlenné skupiny z druhého místa do vyřazovacího pavouku. Zde již nestačil na Rákosníka z Hradce Králové a získal umístění na 9. - 16 místě.

V kategorii 70 nechyběl při prezentaci z loňského roku nejlepší hráč Jesenicka hrající za TJ SPORT Mikulovice Miloš Matějíček. Sedmatřicet hráčů bylo rozlosováno do deseti skupin. Matějíček svoji tříčlennou skupinu s přehledem vyhrál a postoupil do vyřazovacího pavouku.

Hráč z Jeseníku se umístil na „bedně“ na děleném třetím místě, když naposledy na veteránském turnaji prohrál v roce 2018!

Hráči Just a Rakovický postoupili z nižší kategorie do kategorie 70 a budou na dalších turnajích velmi kvalitními protihráči. Další veteránský podnik bude hostit Tišnov poslední březnovou sobotu.

Výsledky:

1. kolo: Matějíček – Kozák (České Meziříčí) 3:0

2. kolo: Matějíček – Vích (Praha) 3:1

Semifinále: Matějíček – Rakovický (Brno) 1:3

Finále: Just – Rakovický 3:1