V prvním utkání se utkala Vychlazená 11 s King Size. Už po chvilce hry se prosadil navrátilec do sestavy Jedenáctky Matěj a dal tak jasný ráz utkání. Hráči King Size nehráli špatně, ale ztroskotávali na vynikajícím Haintlovi v brance, naopak útočníci týmu v zelených dresech byli efektivní. King Size si nakonec nepřipsali ani čestný úspěch, který by si určitě zasloužili, a odešli poraženi 0:8.

V druhém utkání se očekával jasný průběh a pohodlné vítězství Párků nad Dívčím snem. Párci po delší době nastoupili v početnější sestavě, ale první poločas se jim hrubě nevyvedl. Dívčí sen o přestávce držel senzační remízu 3:3. V druhém poločase však Párci seřídili mířidla a i díky několika hodně laciným gólům vyhráli jednoznačně 12:6.

Ještě mnohem více než Dívčí sen trápili favorita v podobě Icemanů Puzzlers. Nepříliš pohledné utkání plné šavlovaček okolo půlící čáry rozhodli pro sebe většími zkušenostmi a třemi góly Šíbla Icemani. Hráči v černém se však nečekaně nadřeli a proti dobře organizovanému soupeři museli napnout všechny síly.

Naopak Včelky Medulky předvádí letos přesvědčivé výkony. Ani proti Falcons nedošlo ke spekulacím o jasném průběhu utkání. František Andrle nasázel šest gólů, jeho bratr Josef přidal dva a Medulky celkově zápas ovládly jasně 11:2.

Závěrečný duel pátečního večera proti sobě svedl dobře známé Metelesku Blesku a Lazy Swines. Vyrovnané utkání možná rozhodla nedisciplinovanost Metelesku Blesku a větší zaujetí pro hru v podání Swiní. Poločasové skóre 3:3 dávalo tušit dramatický závěr, po němž se nakonec radovali lehce překvapivě hráči Lazy Swines.

Vychlazená 11° - King Size 8:0 (5:0)
Novák 3, Fišer 2, Dohnal, Matěj, Bejdák

Dívčí sen - Párci team 6:12 (3:3)
Žižlavský 3, Suchomel, Kostelecký, Kastner – Braun 5, Štúr 2, Trávníček 2, Pudil 2, Mrázek

Puzzlers - Icemani 3:4 (1:2)
Matěj, Tempír, Šimek, Klimeš – Šíbl 3, Šíma

Falcons - Včelky Medulky 2:11 (2:8)
Bureš 2 – Andrle F. 6, Andrle J. 2, Los 2, Helešic

Metelesku Blesku - Lazy Swines 5:6 (3:3)
Heger 2, Kulil, Vlček, Vicenec – Nemrava 3, Navrátil, Flašar, Brablc

111. kolo, 7. prosince: 18:30 Puzzlers - Dívčí sen, 19:15 Falcons - King Size, 20:00 Párci team - Metelesku Blesku, 20:45 Vychlazená 11° - Lazy Swines, 21:30 Včelky Medulky - Icemani.