První zápas proti sobě svedl týmy z opačných pólů tabulky. Poslední Dívčí sen ovšem Včelkám Medulkám zle zatápěl. V poločase dokonce hráči v bílém vedli 2:1 a následně své vedení ještě navýšili. Florbalisté v dresu Včelek Medulek však zabrali, a přestože zdaleka nepodali ideální výkon, nakonec skóre překlopili ve svůj prospěch a vyhráli 8:4. Dívčí sen i přes porážku prokázal, že sejde-li se v početné sestavě, je schopný leckoho potrápit.

Podobný průběh měl i druhý zápas. King Size zezačátku přehrávali Lazy Swines, a když k tomu přidal své dva góly Matěj následovaný Drozdem, vedl tým, který se pohybuje na sedmém místě, nad druhými Swiněmi 3:1. Favorit utkání ovšem neztratil hlavu a v druhé půli se bojujícím Lazy Swines začalo dařit především střelecky. Výsledkem tak byl další obrat ve vývoji a vítězství Swiní 8:3.

Vychlazená Jedenáctka sice nepřipustila proti Puzzlers ze svého pohledu nepříznivý stav, ale zejména v úvodu utkání jistotou rovněž neoplývala. Za Puzzlers se trefil dvakrát Tempír a snížil, nicméně Jedenáctka nepřipustila žádné spekulace a v druhém poločase zvýšila až na 10:2, a to ještě mnoho šancí zůstalo nevyužitých.

Čtvrtý zápas a očekávaný vyhecovaný duel mezi Metelesku Blesku a Icemani. Oba týmy měly pouze jednoho hráče na střídání, přesto se hrálo v poměrně solidním tempu. Icemani o přestávce vedli 5:3, ale poté se začaly dít věci. Už tak tvrdý zápas se zvrhnul místy až k zákeřnostem. Paradoxně jeden z mála téměř nezaviněných střetů odnesl tržnou ránou na noze hráč Icemanů Hudeček a jeho tým poté oslaben prohrál. Hráči Metelesku Blesku vyhráli 7:6.

Také v posledním zápase se favorizovaní Párci dostali s Falcons do problémů. Původně poklidné vedení o tři góly se rázem ztenčilo na rozdíl jediné branky. Párci znovu odskočili, ale Falcons znovu dokázali snížit. V závěru už však dobře hrající Falcons nedokázali vyrovnat a znovu inkasovali. Párci i s problémy nakonec triumfovali v poměru 7:5. Autor: David Braun

Dívčí sen - Včelky medulky 4:8 (2:1)
Žižlavský 2, Kostelecký, Suchomel - Andrle J. 3, Andrle F. 2, Feltl 2, Helešic

King Size - Lazy Swines 3:8 (3:1)
Matěj 2, Drozd - Nemrava 3, Flašar 3, Brablc 2

Puzzlers - Vychlazená 11° 2:10 (2:3)
Tempír 2 - Vlk 4, Novák 2, Dohnal 2, Fišer M., Kocourek

Icemani - Metelesku Blesku 6:7 (5:3)
Šula 4, Hudeček 2 - Kilčický 2, Vicenec 2, Heger, Vlček, Kocián

Falcons - Párci team 5:7 (2:5)
Bureš L., Dvořák, Drexler, Bureš M., Filický - Pudil 3, Lakomý, Mrázek, Braun, Trávníček

16. kolo, 8. února (pozor, 1. února se nehraje): 18:30 Dívčí sen vs. Falcons, 19:15 Metelesku Blesku vs. Vychlazená 11°, 20:00 Lazy Swines vs. Puzzlers, 20:45 Párci team vs. Včelky Medulky, 21:30 King Size vs. Icemani.