Falcons budou muset ještě pořádně zapracovat, aby se stali předním ligovým týmům důstojným soupeřem. Konečný výsledek 14:2 hovoří za vše.

Párci se ve druhém utkání střetli s Lazy Swines. Mladí hráči týmu Párků se letos potýkají s úzkou soupiskou a tentokrát musel dokonce do branky obvyklý obránce Zapletal. Zápas se hrál v pomalém tempu. Oba týmy spíše vyčkávaly a šetřily síly. Párci sice vedli, ale Swině dokázaly vývoj utkání otočit a především díky většímu důrazu a hattricku Brablce slavily lehce překvapivé vítězství 5:3.

V úvodu šlágru kola mezi Medulkami a Metelesku Blesku se postaral o komickou vložku hráč Včelek Wiesner, který zřejmě ještě nezaregistroval, že má na sobě od nové sezony růžový dres a atakoval svého spoluhráče. Poté se ovšem rozhořela pěkná bitva, která se dá jednoznačně označit za vrchol večera. Hráči Včelek však po celé utkání tahali za delší konec provazu a poločasové vedení 3:1 nakonec dotáhli do vítězného konce v poměru 6:4.

Mírným favoritem byli King Size v duelu s Puzzlers. V polovině utkání však svítil na ukazateli skóre stav 3:3 a až góly Klečky a Zouhara znamenaly výhru hráčů v modrém.

Vychlazená Jedenáctka působila před zápasem s Dívčím snem trochu unaveným dojmem. Jejich vůdce Dohnal zřejmě zvýšil svému týmu tréninkové dávky a výsledkem bylo vedení velkého outsidera 2:0. Ještě do poločasu ale došlo ke snížení a v druhé půli už Jedenáctka utkání suverénně opanovala. Druhých patnáct minut vyhrála 8:0 a celkově tedy 9:2.

Icemani - Falcons 14:2 (8:1)
Šíbl 6, Šíma 3, Přecechtěl 2, Janků, Gruntorád, Šula - Bureš L., Drexler

Párci team - Lazy Swines 3:5 (2:3)
Trávníček, Mrázek, Braun - Brablc 3, Havlíček, Flašar

Metelesku blesku - včelky medulky 4:6 (1:3)
Vlček 2, Kocián, Vicenec - Zgarba 3, Andrle J. 2, Wiesner

King size - Puzzlers 5:3 (3:3)
Barančík, Sigmund, Diblík T., Klečka, Zouhar - Pelech, Matěj, Turek

Dívčí sen - Vychlazená 11° 2:9 (2:1)
Žižlavský 2 - Vlk 2, Fišer 2, Novák 2, Vítek, Bejdák, Kocourek

4. kolo 12. října: 18:30 - King Size - Párci team, 19:15 - Dívčí sen - Metelesku Blesku, 20:00 - Icemani - Vychlazená 11°, 20:45 - Včelky Medulky vs. Lazy Swines, 21:30 - Falcons - Puzzlers.

David Braun