Gymnastický klub měl své obsazení ve třech kategoriích. Nejmladší – začínající žákyně A, šumperský oddíl reprezentovaly tři závodnice. Šestiletá Klára Snášelová, sedmiletá Karolína Štefková a Natálie Hoždorová.

Pro Klárku byl závod obzvlášť náročný, protože na bradlech zacvičila sestavu se zcela novými prvky. S náročným úkolem se poprala velice statečně a kvalitně zacvičenou sestavou na kladině bylo její jméno slyšet při vyhlašování šesti nejlepších závodnic. Klárka se umístila na nepopulárním čtvrtém místě. Karolína zaznamenala pád při seskoku na bradlech a skončila osmá. Natálie Hoždorová skončila dvanáctá. V této kategorii závodilo 26 závodnic a trenérka Jana Žandová byla s výkonem svěřenkyň spokojená.

V kategorii mladší žákyně, ročník narození 2014 a 2015, se v barvách GK Šumperk předvedlo šest závodnic. Děvčata zahájila svůj závod na bradlech a ne moc šťastně. Vše musela zachránit na kladině. To vyšlo, a tak se GK Šumperk a trenérka Silvie Urbanová mohly radovat ze zisku bronzové medaile zásluhou Adély Juráskové.

Extrémní překážkový závod Geroy 2022 v Přerově.
Kam za sportem? Spousta fotbalu, derby házenkářů i volejbalistek

Těsně za ní skončila její oddílová kolegyně Ester Evjáková. Do první desítky se ještě vešla Viktorie Peduzzi. Desátá byla Terezie Paraska, jedenáctá Tereza Štěpánková. Závod nevyšel Kateřině Stromšíkové, ale i takový je sport.

Poslední kategorií, kde měl Šumperk své zastoupení, byla kategorie VS4B. Zde své umění předvedla čtyři děvčata. Nejúspěšnější byla Lucie Paraska, která si ze závodu odvezla bronzový pohár. Pád na kladině odsunul Klaudii Ďulíkovou z bronzové pozice na sedmé místo. Na osmém místě skončila Patricie Petrová a po nezdaru na bradlech i na kladině byla Ivana Svodová jedenáctá.